پنج مزیت سینی کابل درماشین آلات صنعتی

مزایای استفاده از سینی های کابل در پروژهای صنعتی و تولیدی با ایمنی بیشتر و هزینه ی کمتر

تاریخ انتشار: 10آذر1398

پنج مزیت سینی کابل درماشین آلات صنعتی

ارزان تر
یکی از بزرگترین مزایای استفاده از سینی کابل این است که هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر روش های محافظت از کابل های سیم کشی دارد. برخی از ماشین آلات تولید با مواد شیمیایی سوز آور و خورنده متعدد کار میکنند که  اگر در هنگام استقاده از این کابل ها در ماشین آلات نشت  وجود داشته باشد ، مدت زیادی طول نمی کشد که آنها نیاز به تعویض داشته باشند و هزینه های تولید افزایش پیدا میکند. برخی از سیستم های سینی که در حال حاضر موجود هستند می توانند به راحتی با محافظت از آنها ، این مشکل را حل کنند.

قابلیت اطمینان
سیستم های سینی سیم کشی به  دلیل دوام و طراحی کارآمد خود ، نسبت به برخی از همتایان بلند مدت خود مانند لوله کشی لوله های گالوانیزه یا پی وی سی قابل اطمینان تر هستند. خطوط لوله غیرقابل نفوذ هستند و می توانند در حین کار دستگاه آسیب ببینند ، درست مانند بسته های سیم کشی که برای محافظت در نظر گرفته شده اند. سیستم های سینی با این وجود به گونه ای طراحی شده اند كه قابل انعطاف  باشند و می توانند در هر مکانی در مجاورت ماشینهای مورد استفاده قرار گیرند .

سازگاری
از آنجا که سینی ها و کیت های نصب آنها اساساً برای ایجاد سیستم ذخیره سازی کابل باز طراحی شده اند ، این سیستم همچنین یک سیستم بسیار سازگار را ایجاد می کند که به راحتی می تواند در هر طراحی صنعتی ، مکانیکی و الکترونیکی متناسب باشد. در واقع چنان سازگار است که آنها یک سیستم بزرگ را با هر سیستم سیم کشی سازمان یافته  به راحتی در دسترس قرار می دهند. طی چند ساعت می توان یک دستگاه کامل را از ماشین آلات به نوار زمینی اضافه یا انتقال داد.

نگهداری
با داشتن سیستمی بسیار کارآمد و آسان به عنوان سینی ها ، جای تعجب نیست که تعمیر و نگهداری نیز از آن آسان تر می شود.

ایمنی
همچنین یک سیستم سینی در برابر کانال های فرآورده های جانبی خطرناک کمتر آسیب پذیر است. مجراهای PVC می توانند به مرور زمان ، رطوبت  درخود ایجاد کرده و آن را از طریق نوار زمینی به اتصال خط تولید ، در سراسر آن کانال هدایت کنند.