سینی کابل و اصلاح و انطباق

وقتی صحبت از سینی های کابل به سبک سبد است ، شما فکر می کنید این کار ساده و ساده ای خواهد بود که آنها را به چرخه های مختلف تبدیل کنند.

تاریخ انتشار: 13آذر1398

سیم سینی کابل و اصلاح و انطباق

وقتی صحبت از سینی های کابل به سبک سبد است ، شما فکر می کنید این کار ساده و ساده ای خواهد بود که آنها را به چرخه های مختلف تبدیل کنند. آنها از سیم فولادی با وزن سنگین ساخته شده اند ، بنابراین باید بتوانید برش سینی کابل خود را بیرون بکشید ، چند قلاب استراتژیک را بیرون بکشید و خم خود را شکل دهید ، درست است؟ اشتباه است - اگر نمی خواهید نصب شما مطابق با الزامات NEC و UL باشد (و ما را باور کنید ، شما این کار را انجام می دهید).
بازرسی های ناموفق نه تنها برای خرابی مساوی برای امکاناتی که به اندازه کافی بدشانس نیستند تا با آنها زین بکشیم ، بلکه می تواند به معنای تأخیر در پرداخت هزینه برای پیمانکار نصب باشد - به هر روشی که بخواهید آن را قطعه قطعه کنید ، کسی قصد از بین رفتن دارد. اگر نصب سینی کابل در آینده دارید ، حتماً مشاوره ساده پیروی از کد ما را بگیرید و پروژه خود را برای دریافت نمره قبولی از get-go تنظیم کنید.

سینی های کابل سازگار چقدر خراب می شوند
فرقی نمی کند سیستم سینی کابل شما در هنگام ترک کارخانه از طبقه بندی UL یا سازگار با NEC باشد - به محض تغییر در این زمینه ، به طور خودکار وضعیت سازگار با کد خود را از دست می دهد. چرا تغییر ناگهانی؟ برای مبتدیان ، UL در پشت قسمت های اصلاح شده در میدان نمی ایستد ، زیرا آنها راهی برای تأیید یا تضمین ایمنی پس از اصلاح اصلاحات ندارند. و از آنجا که بازرسان الکتریکی (افرادی که شست و شوی نهایی را بازرسی می کنند و به شما نصب می کنند) برای پوشش مسئولیت محصولات نصب شده به UL متکی هستند ، هرگونه اصلاح که نقض مقررات UL باشد می تواند منجر به "خرابی" خودکار در بازرسی شما شود.
علاوه بر این ، ماده 392.5 (E) NEC مشخص می کند که هر وقت سینی های کابل جهت یا ارتفاع را تغییر می دهند باید از اتصالات مناسب استفاده شود. دقیقاً مانند الزامات UL ، این بدان معنی است که شما نمی توانید با از بین بردن قطعات (مانند حفره ها) و خم شدن مسیر یک سینی کابل را تغییر دهید - درعوض ، شما باید اتصالات دیگری را اضافه کنید که نه تنها تغییر جهت را ایجاد می کند بلکه حفظ می کند. یکپارچگی ساختاری و مسیر زمینی سینی کابل.