سینی کابل متناسب با انواع مختلف برنامه ها

سینی کابل برای متناسب با انواع مختلف برنامه ها شکل می گیرد سینی کابل امروز در حالی که پاسخ به روندها و فناوریهای اخیر است ، نصب ساده را هدف قرار می دهد.

تاریخ انتشار: 15آذر1398

سینی کابل برای متناسب با انواع مختلف برنامه ها شکل می گیرد

سینی کابل امروز در حالی که پاسخ به روندها و فناوریهای اخیر است ، نصب ساده را هدف قرار می دهد.
سینی کابل از مدتها پیش برای پشتیبانی و مسیریابی کابل در محیط تجاری یک انتخاب محبوب بوده است ، و نصب سریعتر همچنان مهمترین عامل مؤثر در افزایش محصولات سینی کابل است.
به عنوان بخشی از راه حل سینی کابل سیم سبد ، Chatsworth یک صفحه تقاطع را برای سینی کابل FastTrac ارائه می دهد ، که برای محافظت از کابل و ارائه کنترل شعاع خم هنگام نصب است.
شان چتهام ، مدیر بخش محصولات شرکت Cooper B-Line (www.cooperbline.com) می گوید: "با استفاده از سینی کابل ، همیشه به سمت پس انداز نیروی کار می رود." به عنوان مثال ، کوپر B-Line اخیراً یک کلیپ جدید برای حلق آویز به سبد سیم معرفی کرده است که تنها یک مهره در مقابل دو آجیل و دو واشر با شدت بیشتری کار می کند.
روندهای اخیر صنعت و فن آوری های در حال تحول نیز نقش خود را در صنعت سینی کابل ایفا می کنند. این که آیا این قطر بزرگتر از کابل Augmented Category 6 ، تغییر به سمت کابل کشی در زیر کف ، زیبایی شناسی و مدیریت مرکز داده یا حتی نیازهای مسکونی است ، امروزه تنوع محصولات سینی کابل شامل چیزی برای هر برنامه است.
چاتهام می گوید: برنامه همیشه کلید انتخاب سینی کابل مناسب است. "ساخت بدنی یک ساختمان به شما می گوید که چه نوع دهانه و پشتیبانی شما نیاز دارید ، در حالی که محیط به شما می گوید که چه نوع از پایان شما نیاز دارید. به عنوان مثال ، آلومینیوم مقاومت به خوردگی بهتری در کاربردهای فضای باز ارائه می دهد. "
سبک های سینی کابل محبوب شامل سیستم های سینی سبد دو طرفه ، میانی و مفتول است:
• بیشتر اوقات در مناطق در معرض ، مانند مرکز داده دیده می شود ، قفسه نردبان دو طرفه شبیه نردبان با اعضای قوی برای نگه داشتن بسته های کابل است.
• سینی کابل راه آهن مرکزی به سمت کابل کشی ارتباطات ، از مرکز آویزان شده است و از هر طرف دارای طناب های باز است که نصب کابل را آسان می کند. چاتهام می گوید: "راه آهن مركزی بیشترین قابلیت دسترسی و انعطاف پذیری را برای نصب و از بین بردن كابل ها فراهم می كند ، كه برای برنامه های دیتاكوم با حرکات زیاد ، افزودنی ها و تغییراتی ایده آل است." "سینی می تواند به سادگی پر شود یا از روی آن خالی شود ، و کابل های جداگانه را می توان به راحتی در هر مکانی بنا به نیاز از بین برد."
• سینی کابل سیم سبد یک سبد سیم سبک ، معمولاً دو طرفه است که می تواند از طریق تکیه گاه به سبک ذوزنقه ، مرکز و یا دیوار آویزان شود. به عنوان مثال سینی کابل FastTrac Chatsworth یک سینی سبد سیم است که به گفته این شرکت برای مانور در اطراف موانع ایده آل است.