زندگی کردن در شبکه

یک خانه معمولی که هر روز به شبکه ملی متصل می شود ، برق ، گاز ، خطوط تلفن ، سیستم فاضلاب و آب را تأمین می کند

تاریخ انتشار: 8دي1398

" زندگی کردن در شبکه "

یک خانه معمولی که هر روز به شبکه ملی متصل می شود ، برق ، گاز ، خطوط تلفن ، سیستم فاضلاب و آب را تأمین می کند. خاموش کردن شبکه به معنای تغییر شیوه زندگی و رها کردن این امر است تا بتوانید انرژی خود را ایجاد کرده و خودکفا شوید.
در سال 2014 گزارش شد که بین 75000 تا 100،000 در انگلیس وجود دارد و تا سال 2016 ، بیش از دو میلیون نفر در آمریکا زندگی می کردند که گزینه های جایگزین شیوه زندگی شبکه را انتخاب می کردند. دلایل زیادی وجود دارد که مردم تصمیم می گیرند بدون استفاده از برق شبکه ، زندگی کنند ، این بدان معناست که بخواهند زندگی ساده تری داشته باشند ، یا بخواهند در استفاده از انرژی خود دوستدار محیط زیست شوند ، یا ممکن است این باشد که بخواهند پول کمتری در انرژی خرج کنند. صورتحساب.
با زنده ماندن از شبکه ، دیگر به شبکه های لوازم خانگی متکی نیستید ، شما فقط به انرژی در خانه خود اطمینان دارید. بسیاری از افراد این شانس را دارند که از دنیای فناوری پیشرفته ای که در آن زندگی می کنیم جدا شوند و فرصتی برای انتخاب و یادگیری مهارت ها و ابزارهای جدید برای زندگی است.
هزینه خاموش کردن شبکه
قبل از پاشیدن سیستم شبکه خاموش ، مهم است که میزان انرژی خود را از خانه استفاده کنید و از آنجا کار کنید. در مرحله بعد ، در نظر بگیرید که چه منابع خورشیدی و بادی (چه مقدار خورشید / باد خانه شما به دست می آید) و چه نوع زندگی خود را برای مواقعی که قدرت در دسترس نباشد ، تطبیق می دهید.
هزینه کلی برای خرید و نصب سیستم خاموش کردن انرژی تجدیدپذیر می تواند گران باشد. با این حال ، با توجه به خوراکی های قبلی در مشوق های تعرفه ای و فریب دادن خودکفایی ، بسیاری از مالکان خانه به سمت منابع انرژی جایگزین سوق داده اند.
منابع انرژی جایگزین

زندگی بدون برق در دوره مدرن می تواند یک تنظیم باشد و اگرچه ممکن است به نظر نرسد ، هنوز هم می توانید بدون آن و بسیاری از منابع انرژی جایگزین بتوانید در خانه خود انتخاب و نصب کنید.
در مورد گزینه های انرژی ، اولین چیزی که به ذهن متبادر می شود ، انرژی خورشیدی است. با این حال ، بدون برق ، بیشتر پنل های خورشیدی عملکردی ندارند زیرا آنها ابتدا باید انرژی تولید شده را به شبکه قبل از استفاده از آن برای تغذیه خانه خود تغذیه کنند.
بنابراین اگر قطع برق اتفاق بیفتد ، سیستم های دارای انرژی خورشیدی اساساً بدون شبکه قدرت کاملاً کارآمد بی فایده هستند. شما می توانید برای سیستم های انرژی خورشیدی که از کار در شبکه استفاده می کنند ، انتخاب کنید و از بانک های بزرگ باتری برای ذخیره انرژی مازاد تولید شده استفاده کنید. این می تواند اثبات شود که پرهزینه است ، اما اگر بودجه کافی دارید و می خواهید سرمایه گذاری کنید ، سیستم های خورشیدی خارج از شبکه آسان ترین و مطمئن ترین مسیر برای طی کردن هستند.
توربین های بادی نیز یک انتخاب محبوب و قابل استفاده است با PV خورشیدی یک سیستم انرژی تجدید پذیر قوی و قابل اعتماد برای خانه خود ایجاد کنید.

خورشیدی و باد در تابستان و زمستان به خوبی کار می کنند ، زیرا در جاهایی که خورشید در زمستان فاقد آفتاب است ، توربین بادی همچنان به تولید انرژی برای خانه شما ادامه می دهد. اگر املاک شما رودخانه ، دریاچه یا نهرهایی در زمین داشته باشد ، جایگزین عالی است.

ذخیره باتری
باتری ها در قلب هر منبع انرژی تجدید پذیر شبکه قرار دارند. بدون ذخیره باتری انرژی تولید شده توسط منابع تجدید پذیر ، خانه شما فقط قادر است روی توان دریافتی در آن لحظه کار کند. کسانی که برای خاموش کردن شیوه زندگی شبکه تصمیم می گیرند و انرژی تجدید پذیر خود را تولید می کنند ، معمولاً برای ذخیره انرژی مازاد تولید شده ، بانک های باتری نصب می کنند.بانکهای برق باتری به این شبکه اعتماد ندارند و بعلت قطع برق بعید به نظر می رسد که تا کنون سقوط کنند. با کاهش قیمت باتری و اختراع جدیدی که از تسلا منتشر شد (Powerwall) ، هرگز زمان بهتری برای نصب آنها در سیستم انرژی تجدید پذیر شما نبوده است.

گرمایش جایگزین
برای کسانی که در حال حاضر در خارج از شبکه زندگی می کنند ، آنها به گرما و همچنین پخت و پز ، به کوره های سوزاندن چوب و محل های آتش نشانی اعتماد می کنند. آنها منبع خوبی برای گرما برای خانه شما هستند و به راحتی می توانید گرمای اتاق ها را به اشتراک بگذارید. با این حال ، به یاد داشته باشید که چوب های خشک شمع را برای ماه های سردتر انبار کنید.
سایر روشهای گرمایش جایگزین شامل جرم خورشیدی و گرمایی خورشیدی است که همگی قادر به تأمین گرمای کافی برای یک خانه هستند.
 
چگونه می توان بدون برق زنده ماند؟
بیشتر افراد در انگلستان برای زندگی بدون برق آماده نیستند و این بدان معنی است که بدون ملزومات لازم مانند توالت کارکرده یا آب جاری تمیز باشید.
ما الکتریسیته را به صورت اعتیاد مصرف می کنیم ، زیرا این یک نیروی همیشه در زندگی روزمره ما است و حتی بدون فکر کردن دو بار از آن استفاده می کنیم. اما با توجه به تهدیدات حوادث طبیعی و فوران فوق العاده آتشفشان که نزدیکتر است ، آیا زمان آن رسیده است که فکر کنیم؟
مدیریت برق شخصی شما می تواند بسیار سودمند باشد ، زیرا شما به هیچ سیستم برقی وابسته نیستید ، به خصوص اگر چنین بلایایی دچار مشکل شوند و شبکه را از بین ببرید. کسانی که در خارج از شبکه زندگی می کنند اثبات زندگی هستند این امکان وجود دارد که بتوانید بدون برق زندگی کنید ، فقط چند تنظیم انجام می شود.