5 فروشنده برتر در بازار جهانی سینی کابل از 2017-2021

بازار جهانی سینی کابل در سطح منطقه ای بسیار پراکنده است و تعداد زیادی از بازیکنان سهم بازارهای مختلف را در اختیار دارند.

تاریخ انتشار: 11دي1398

5 فروشنده برتر در بازار جهانی سینی کابل از 2017-2021
 
بازار جهانی سینی کابل در سطح منطقه ای بسیار پراکنده است و تعداد زیادی از بازیکنان سهم بازارهای مختلف را در اختیار دارند. در حالی که خاورمیانه و آفریقا بازیگران محلی زیادی دارند ، اقتصادهای پیشرفته مانند ایالات متحده و اروپا از حضور یک بازار نسبتاً تلفیقی برخوردار هستند و تعداد معدودی از بازیگران بین المللی سهم بازارهای بزرگی را در اختیار دارند.
 
Atkore International
مجموعه ای از راه حل های  یکپارچه است که استقرار، جداسازی و محافظت مدار الکتریکی یک ساختار از منبع به خروجی فراهم می کند. محصولات آن شامل لوله های فولادی ، پی وی سی و آلومینیوم ، کابلهای زره پوش و مجرای انعطاف پذیر ، قاب فلزی ، سبدهای سیم ، سینی کابل و سایر محصولات مکمل از جمله اتصالات و لوله مکانیکی می باشد.
 
Eaton
ایتون راه حل های مدیریت انرژی را برای کمک به مشتریان در مدیریت برق ، هیدرولیک و مکانیکی به صورت کارآمد ، ایمن و پایدار ارائه می دهد. ایتون در پنج بخش تجاری - برقی ، صنعتی ، هوافضا ، هیدرولیک و وسیله نقلیه فعالیت می کند. ایتون با نام تجاری B-Line در بازار سینی کابل فعالیت می کند. B-Line یکی از وسیع ترین سینی های کابل را ارائه می دهد. این سیستم سینی کابل نردبان را در طیف گسترده ای از مواد و اتمام ها ، انواع پایین ، و قدرت مورد نیاز ارائه می دهد
 
Legrand
لگراند در زمینه های رابط کاربری (سوئیچ ها و پریز برق) ، توزیع انرژی (پنل های توزیع و قطع کننده مدار) و سیستم های ساختمان (مدیریت روشنایی و سیستم های امنیتی) محصولات و راه حل هایی را برای زیرساخت های ساختمانهای برقی و دیجیتال ارائه می دهد. همچنین این محصولاتی را برای مدیریت کابل (صندوق عقب و صندوق های کف) ، زیرساخت های دیجیتالی (محفظه ها ، پانل های پچ ، و سوکت های RJ45) ، UPS و محصولات نصب (لوله ها ، مجاری و پسوندها) ارائه می دهد.
 
Schneider Electric
اشنایدر برقی فن آوری ها و راه حل های متفاوتی را برای مدیریت انرژی و فرآیند به روش های ایمن ، قابل اعتماد ، کارآمد و پایدار ایجاد می کند. این شرکت در بخش سینی کابل ، سینی مشبک اجرا ، سینی مش مشکی ، نردبان کابل wibe ، سینی کابل استگو و نردبان کابل استگو را ارائه می دهد.
 
Thomas & Betts
توماس و بتز محصولات نصب از قبیل اتصالات و قطعات را در بازارهای برق و ارتباطات تولید می کند. این شرکت محصولات و راه حل هایی را برای مدیریت سیم و کابل ، سیستم های محافظت از کابل ، اتصال و کنترل برق ، فناوری ایمنی ، راه حل های ساخت HVAC و سازه های انتقال مهندسی ارائه می دهد. اخیراً محصولات تجاری خود را با دستیابی به مارک های پیشرو در صنعت حفاظت از انرژی ، بطور ویژه روی زیرساخت های مهم متمرکز کرده است. توماس و بتس حضور جهانی دارد.