مدیریت سینی کابل در مزارع خورشیدی

مدیریت کابل بخش مهمی از بسیاری از تنظیمات تجاری و صنعتی است ، زیرا با استفاده از فناوری های نوآورانه مایل و مایل به کابل کشی مایل هستند.

تاریخ انتشار: 17دي1398

مدیریت کابل در مزارع خورشیدی

مدیریت کابل بخش مهمی از بسیاری از تنظیمات تجاری و صنعتی است ، زیرا با استفاده از فناوری های نوآورانه مایل و مایل به کابل کشی مایل هستند. کابلهای خنک کننده یا دفن شدن بندر فراخوان بسیاری از مزارع خورشیدی بوده است اما با افزایش مقدار تجهیزات نصب شده در زمین ، این فرایند می تواند با طیف وسیعی از مضرات همراه باشد. عدم محافظت از کابل کشی های دیگر نیز می تواند موارد زیادی را برای شرکت های انرژی خورشیدی به وجود آورد.

مشکل کابل کشی خورشیدی

ظروف سرباز یا مسافر مرتبط با روش ترانشه سازی ، آشکارترین ضرر مزارع خورشیدی است ، به ویژه سازمان های انرژی که مایل به راه اندازی ، رشد یا مدیریت عملیات در مقیاس بزرگ هستند. با توجه به مزرعه مزاحمت گل آلود و مشکلات زهکشی که با دفن حجم زیادی از کابل ها به صورت دستی صورت می گیرد ، می توان کار سختی را انجام داد. هزینه دفن کابل ها نیز دلیلی برای نگرانی است. نه تنها فرآیند تراشیدن پرهزینه است ، بلکه نیاز به کم کردن ظرفیت کابل ها برای اهداف بهداشتی و ایمنی می تواند بی ثمر و پرهزینه باشد.

فقط کابل هایی نیستند که از نصب خورشیدی گرفته تا نصب خورشیدی یا شبکه ای که نیاز به مدیریت دارند ، در مقیاس کوچکتر ، سیم های محلی هستند و مسیریابی کابل بین ردیف نیز به مدیریت نیاز دارند. هر نوع کابل کشی را که می خواهید مدیریت کنید ، محصولات پشتیبانی شما انتخاب می کنند باعث می شوند همه تفاوت ها در باز کردن مزایای استفاده از کابل مناسب ، با صرفه و کارآمد باشد.

چرا مراقبت از کابل اهمیت دارد؟

از آنجا که کابل ها و اتصالات برای محصولات فتوولتائیک خورشیدی (PV) ضروری هستند و تضمین می کنید شما می توانید مدیریت و مراقبت عالی داشته باشید باید جزئی از لزوم انجام کار شما باشد. بدون مدیریت کابل به سرعت متوجه خواهید شد که بهره وری تحت تأثیر قرار خواهد گرفت و سیستم هایی که روی آنها سرمایه گذاری کرده اید عملکرد ضعیفی دارند. مدیریت ضعیف کابل می تواند باعث کمبود سیستم شود و در نهایت طول عمر تجهیزات خورشیدی را کوتاه کند ، در حالی که کابل کشی سست را می توان از طریق ایجاد تعدادی از خطرات سلامتی و ایمنی بیرون کشید یا گرفت.
شرایط نامساعد آب و هوایی همچنین می تواند منجر به ایجاد مشکلاتی در مورد کابل کشی ضعیف شود ، با نوسانات دما ، قرار گرفتن در معرض مستقیم نور UV ، تماس با آب و حتی پوشش برفی که احتمال آسیب به سیم کشی محافظت نشده را دارد.
Unistrut یک روش مؤثر و سریع در ساخت قاب برای پانل ها است و روشی آزمایش شده و آزمایش شده است که هم اکنون در مزارع خورشیدی در سراسر کشور استفاده می شود. نردبان کابل ، سینی کابل ، سینی کانال ، سینی کانال و موارد دیگر را ارائه می دهیم.
 
پیدا کردن یک راه حل متناسب با شما

در حالی که چوب لباسی خورشیدی و سینی مار درجه یک ابزار برای مدیریت سیمهایی که در غیر این صورت می توان از بین برد و یا دفن شد ، بسیار مهم هستند ، کابل هایی که از پانل به پانل یا داخلی کار می کنند ، می توانند بطور موثری با استفاده از محصولات پشتیبانی تخصصی ، سیستمهایی که ما آن را تهیه کرده اند ، تهیه کنند.
در سیستم های ساختمانی DP ، از محصولات با کیفیت بالا برای مدیریت کابل را تهیه می کنیم ، بنابراین می توانید یک راه حل برای تهیه نیازهای دقیق خود را کشف کنید.