احتیاط در استفاده از سینی کابل در فضای باز

پوشش های ایمن نادرست روی سینی های کابل در فضای باز می تواند یک خطر جدی برای ایمنی در وزش باد شدید ایجاد کند

تاریخ انتشار: 19دي1398

پوشش های ایمن نادرست روی سینی های کابل در فضای باز می تواند یک خطر جدی برای ایمنی در وزش باد شدید ایجاد کند. در اکثر موارد ، به دلایل فنی یا ایمنی از کاورها در سینی های کابل استفاده نمی شود ، اما بدلیل وجود مکانهایی مانند ایستگاههای راه آهن و یا در حوالی ریل های قطار  کابل ها باید کاملاً در فلز محصور شوند. کابل های سینی با کیفیت از 30 تا 40 سال عمر می کنند بدون اینکه در معرض عناصر قرار گیرند. برای نصب در فضای باز ، مطلوب ترین سیستم سینی کابل ، سینی کابل نردبان یا سینی کابل تهویه ای بدون تهویه است. در صورت استفاده از روکش ها ، آنها باید از نوع تهویه باشند

سیستم های سیم کشی سینی کابل دارای 30 سال سابقه به اثبات رسیده ایمنی و قابلیت اطمینان هستند. آنها بهترین انتخاب اقتصادی برای سیستم های سیم کشی تجاری و صنعتی هستند.

بادهای شدیدی که در داخل سینی های کابل در فضای باز با درپوش های جامد حرکت می کنند ، فشار منفی بالای پوشش سینی کابل و فشار مثبت در داخل سینی کابل ایجاد می کنند. این همان پدیده آیرودینامیکی است که در بالهای هواپیما تولید می شود تا ارتفاع و نگهداری ارتفاع را فراهم کند. این اختلاف فشار می تواند در صورت عدم صحیح چفت شدن به سینی کابل با گیره های سنگین ، باعث بسته شدن سینی های کابل شود.