چرا سینی کابل سیم مش محبوبیت بیشتری پیدا می کند?

در بین انواع سینی های کابل ، سینی های کابل سبدی از فولاد کمتری نسبت به انواع دیگر استفاده می کنند

تاریخ انتشار: 19دي1398

چرا سینی کابل سیم مش محبوبیت بیشتری پیدا می کند?
در بین انواع سینی های کابل ، سینی های کابل سبدی از فولاد کمتری نسبت به انواع دیگر استفاده می کنند. بعنوان مثال بیایید محبوب ترین سینی کابل را به اندازه 300mm x 50mm انتخاب کنیم. سینی کابل کانال استاندارد با ضخامت 1.5 میلی متر مواد در حدود 4.7 کیلوگرم در متر قبل از سوراخ سوراخ خواهد بود. حتی اگر ضخامت مواد را به اندازه 1.0 میلی متر تولید کنیم ، باز هم 3.1 کیلوگرم بر متر است. سینی کابل سبد استاندارد با قطر سیم 5.0mm ، وزن محصول 2.19kg / m خواهد بود.
سینی های کابل نردبان دارای طرح های مختلف ریلی هستند ، اما حتی ساده ترین نوع آنها نیز وزن مشابه سینی های کابل سبد دارند. از این گذشته ، تولید سینی های کابل نردبان باعث می شود فولاد بیشتر از سینی های کابل مش سیم استفاده شود.
ممکن است مردم به انتشار کربن و حفاظت از محیط زیست علاقه ای نداشته باشند. اما مطمئناً آنها علاقه زیادی به قیمت ها خواهند داشت. استفاده بیشتر از مواد به معنای هزینه های بیشتر است ، به خصوص هنگامی که از فولاد ضد زنگ استفاده می شود.
در همین حال ، سینی های کابل سیم باعث صرفه جویی بیشتر فولاد می شوند ، هنوز هم به اندازه کافی قوی هستند.
 
پشتیبان بزرگتر
در مقایسه با 1.5 میلی متر پشتیبان برای سینی های کابل کانال و سینی های کابل نردبان ، طول پشتیبانی از سینی های کابل مش سیم واجد شرایط می تواند 2.0m با ظرفیت کامل باشد. به صرفه جویی در لوازم جانبی و نصب هزینه کمک می کند. و گاهی اوقات این یک مزیت بسیار بزرگ در بین محیط های پیچیده نصب است.
 
نصب سریع
بحث در مورد نصب ، در واقع ما هنوز در مورد هزینه ها صحبت می کنیم. سینی های کابل مش سیم از نظر وزنی سبک تر هستند ، بنابراین نصب تنها توسط یک نفر می تواند به پایان برسد. همچنین در نصب سینی کابل مش سیم نسبت به سایر انواع سینی کابل زمان کمتری خواهد داشت. این برای نقش پیمانکاران مهم است.
 
مدیریت کابل انعطاف پذیر
با کمک به ساختار باز ، کابل ها را می توان از هر قسمت از سینی های کابل سبد سیم جدا کرد. و ساختار مش سیم باعث می شود کابل ها به راحتی توسط کابل ها در هر کجا ساماندهی شوند.
 
ساده در نگهداری
با توجه به ساختار باز ، استفاده از سینی های کابل مش سیم باعث می شود مشکلات الکتریکی و ارتباطی فیزیکی آسان شود. و گسترش سیستم های سینی کابل مش سیم از پروژه فعلی آسان است.