چهار مدل از بهترین روشهای استفاده از سینی کابل دربام های تجاری

برای اطمینان از ایمنی و اثربخشی کابل هایی که از طریق آنها عبور می کنند ، باید فکر زیادی برای انتخاب و نصب سینی های کابل برود. این سیستم ها اثربخشی کابل هایی را که از آنها محافظت می کنند ، باعث کاهش نصب سایش و پارگی در پشت بام ها و اطمینان از ایمنی افراد و همچنین دارایی ها می شوند.

تاریخ انتشار: 21دي1398

"چهار مدل از بهترین روشهای استفاده از سینی کابل دربام های تجاری"

برای اطمینان از ایمنی و اثربخشی کابل هایی که از طریق آنها عبور می کنند ، باید فکر زیادی برای انتخاب و نصب سینی های کابل برود. این سیستم ها اثربخشی کابل هایی را که از آنها محافظت می کنند ، باعث کاهش نصب سایش و پارگی در پشت بام ها و اطمینان از ایمنی افراد و همچنین دارایی ها می شوند.

از سینی کابل استفاده کنید

اولین و بارزترین این بهترین روشها این است که شما همیشه باید از سینی های کابل استفاده کنید. بام های تجاری به طور معمول انواع مختلفی از کابل ها را در خود دارند که دارای جریان الکتریکی ولتاژ بالا و کم برای رفع نیازهای برق و ارتباطات هستند.محافظت از هر دو کابل خود و همچنین عایق اطراف آنها بسیار مهم است. اجازه ندهید کابل ها بین سینی ها آویزان شوند ، زیرا این امر می تواند باعث پارگی و آسیب های احتمالی شود. همچنین برای محافظت از عایق بسیار مهم است که بهترین کار توسط کابل های کم مصرف در حین نصب انجام می شود. به این ترتیب ، تمام قسمتهای نصب پشت بام محافظت می شود ، نه فقط خود کابل ها.

اتصالات انبساط را در فاصله زمانی مناسب وارد کنید

اتصالات انبساط سینی کابل با وجود طیف گسترده ای از دما که در پشت بام ها وجود دارد ، از اثربخشی سینی های کابل کمک می کند. گرمازدگی و سرما یخی باعث انبساط و انقباض سینی ها می شود و در صورت عدم استفاده از اتصالات انبساط ، می توانید باعث سست شدن آنها از سینی کابل خود شوید.مفصل انبساط محلی است که دو سینی در آن قرار می گیرند و در امتداد صفحه اتصال وصل می شوند ، که در طی آن هر سینی بسته به دما می تواند به سمت داخل یا خارج حرکت کند. این دو سینی با استفاده از نوارهایی که می توانند در پاسخ به دما کشش یا جمع شوند به یکدیگر متصل می شوند. برای درخواست خاص خود ، حتما با این راهنمای مفید از موسسه سینی کابل مشورت کنید.

فاصله مناسب برای پشتیبانی از سینی کابل را اجرا کنید

تعدادی از عوامل ایجاد فاصله برای حمایت از سینی کابل از جمله مواد سینی ، بالاترین و کمترین دما که سقف احتمالاً با آن روبرو می شوند و درجه حرارت در زمان نصب. تکیه گاه سینی کابل باید حداقل از 2 پا از هر طرف موقعیت صفحات انشعاب مفصل انبساط قرار داشته باشد ، اجازه دهد سینی کابل بدون اعوجاج گسترش یابد ، در تکیه گاه نزدیکترین نقطه به میانه لنگر زده شود و اجازه دهد سینی ها گسترش یافته و منقبض شوند. پاسخ به تغییرات دما. برای اطلاعات بیشتر با راهنمای ذکر شده در بالا مشورت کنید.

قبل از خرید سینی کابل ، درخواست خود را در نظر بگیرید

سینی های کابل برای پشتیبانی از هر نوع خط ساخته نشده اند. برای مثال ، آب و لوله هوای فشرده شده نمی توانند توسط سینی های کابل پشتیبانی شوند. همچنین ، قوانینی NEC وجود دارد که چگونگی جداسازی هر یک از این انواع کابل ، توسط تقسیم کننده درون سینی یا با سینی جداگانه را نشان می دهد. این امر به کاهش نویز و تداخل سایر کابل ها کمک می کند.نصب سینی های کابل مطابق با بهترین روشها دشوار نیست ، اما دانش لازم را می طلبد.