شبکه سیمی جوش داده شده

مش سیم جوش داده شده ، یا پارچه سیم جوش داده شده ، یا "weldmesh" یک شبکه برقی پیش ساخته جوش داده شده با همجوشی برقی است

تاریخ انتشار: 22دي1398

شبکه سیمی جوش داده شده
مش سیم جوش داده شده ، یا پارچه سیم جوش داده شده ، یا "weldmesh" یک شبکه برقی پیش ساخته جوش داده شده با همجوشی برقی است که از یک سری سیم های طولی موازی با فاصله دقیق جوش داده شده برای عبور از سیم ها در فاصله مورد نیاز تشکیل شده است.
از ماشین آلات برای تولید مش با کنترل دقیق ابعادی استفاده می شود. این محصول می تواند موجب صرفه جویی قابل توجهی در زمان ، نیروی کار و پول شود.
 
موارد استفاده از مش سیم جوش داده شده
مش سیم جوش داده شده یک صفحه سیم فلزی است که از سیم استیل کم کربن یا سیم استیل ساخته شده است. در اندازه ها و اشکال مختلف موجود است. این گیاه در بخش های کشاورزی ، صنعتی ، حمل و نقل ، باغبانی و تهیه مواد غذایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در معادن ، باغبانی ، محافظت از ماشین و سایر تزئینات استفاده می شود.
مش جوش اصطلاح داده شده به نوع نرده سد است که به صورت مربع ، مستطیل یا رومبوس از سیم فلزی ساخته می شود و در هر تقاطع جوش داده می شود.
پارچه سیم جوش داده شده (WWF) نیز گاهی اوقات در بتن آرمه استفاده می شود .
 
انواع مش سیم جوش داده شده
انواع مختلفی از سیم جوش داده شده وجود دارد که می توان آنها را با توجه به ساختار ، کاربرد و ویژگی های آنها طبقه بندی کرد.
پارچه سیم جوش داده شده (WWF) برای تقویت اسلب بتونی
این نوع مش یک شبکه مربعی از سیم های یکنواخت است که در همه تقاطع ها جوش داده می شود و شرایط ASTM A185 و A497 یا سایر استانداردها را برآورده می کند. اندازه ها با ترکیب فاصله ، اینچ یا میلی متر ، و سطح مقطع سیم در صدها اینچ مربع یا mm2 مشخص می شوند.
 
الکترو سیم جوش مش با باز کردن مربع گالوانیزه
این نوع مش سیم جوش داده شده برای ساخت نرده ها و سایر اهداف زیرساختی طراحی شده است. این مش سیم مقاوم در برابر خوردگی است که بیشتر در ساختمان سازه استفاده می شود. همچنین در اشکال مختلف مانند رول و پانل برای مصارف صنعتی موجود است.
مش جوش داده شده گالوانیزه گرم
این نوع سیم مش معمولاً از سیم فولادی ساده ساخته شده است. در زمان پردازش ، فرایند پوشش روی گرم انجام می شود. این نوع ظروف مش جوش داده شده با باز مربع برای ساخت قفس حیوانات ، ساخت جعبه های سیم ، کباب کردن ، ساخت پارتیشن ، اهداف گریتینگ و نرده محافظ دستگاه ایده آل است.
 
مش جوش داده شده با روکش PVC
مش جوش داده شده با روکش PVC با پوشش پلاستیکی با سیم آهنی گالوانیزه با کیفیت بالا ساخته شده است. دارای پوشش پودری PVC است که توسط یک دستگاه اتوماتیک پردازش می شود. روکش پلاستیکی صاف روی این سیم محافظ در برابر خوردگی به یک چسب محکم وصل شده است که باعث افزایش دوام سیم می شود. این در محاصره املاک مسکونی و مسکونی مانند باغ ها ، پارک ها ، ساختمان ها و غیره استفاده می شود. مش جوش داده شده با روکش PVC که به صورت رول و تابلو نیز موجود است ، در رنگ های مختلف مانند سفید ، سیاه ، سبز و غیره نیز موجود است.

جوش داده شده از جنس استنلس استیل
این نوع از سیم مش جوش داده شده اساساً در مصارف شمشیربازی صنعتی استفاده می شود. از جنس استیل ضدزنگ است که از استحکام و یکپارچگی بالایی برخوردار است. این مفتول مقاوم در برابر خوردگی ماندگار است و در بخش های حمل و نقل ، کشاورزی ، معدن ، باغبانی ، سرگرمی و سایر خدمات بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
 
نرده سیم جوش داده شده
این نوعی از سیم مش است که به صورت رول یا پانل برای استفاده در نرده ها در دسترس است. همچنین به آن "weldmesh" گفته می شود ، با یا بدون گالوانیزه در دسترس است. نسخه غیر گالوانیزه با هزینه کمتری همراه است.

توری های میله ای فولادی جوش داده شده
این نوع سیم مش جوش داده شده مزایایی مانند استحکام بالا ، نصب آسان و هزینه مقرون به صرفه را فراهم می کند. بیشتر برای سنگ فرش جاده ها ، ساخت پوشش های زهکشی و دیوارهای ایمنی ساختمان استفاده می شود. همچنین در گیاهان شیمیایی ، گریتینگ سکو ، متالورژی و غیره از کاربردهایی دارد.