چگونه مدیریت کابل موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود!

وقتی در وقت کار پول هستید و یک چیز که می تواند باعث اتلاف وقت و هزینه زیادی شود ، مدیریت ضعیف کابل است.

تاریخ انتشار: 3بهمن1398

چگونه مدیریت کابل موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود!
وقتی در وقت کار پول هستید و یک چیز که می تواند باعث اتلاف وقت و هزینه زیادی شود ، مدیریت ضعیف کابل است. در حالی که لانه کابل های موش صحرایی ممکن است در طول سال هزینه زیادی برای شما نداشته باشد ، وقت یک تکنسین را هدر می دهد و در نتیجه ، در هنگام نیاز به تعمیر و نگهداری و یا جایگزینی تجهیزات ، هزینه زیادی برای شما هزینه خواهد کرد.

چه عواملی باعث ایجاد کابلهای خوشه ای می شوند؟
با داشتن مدیریت ضعیف ، کابلهای خوشه ای به دلایل مختلف می توانند ایجاد شوند اما دلیل اصلی این است که هرکس آنها را در وهله اول نصب کرده بود ، عجله داشت و زمان لازم را برای ساماندهی امور اختصاص نداد. داشتن یک فناوری پیشرفته و نصب شبکه ها یا سیستم های رایانه ای می تواند گران باشد ، به خصوص اگر در ساعت به آنها پرداخت شود. در صورت بروز این مسئله ، معمولاً مشتریان می خواهند کارها را در سریعترین زمان ممکن انجام دهند. در نتیجه ، زمان لازم برای ساماندهی کابل ها و تمیز کردن کل تنظیمات ممکن نیست.

یکی دیگر از دلایلی که کابل ها به هم می خورند این است که اگر فناوری جدیدی نصب کرده اید. اگر شما یک سیستم ، شبکه و غیره را از قبل در دست دارید و یک تکنسین دارید که چیزها را جایگزین کنید ، این احتمال وجود دارد که تجهیزات جدید همه چیز را به هم بریزند. باز هم ، این به زمان کاهش می یابد. اگر تکنسین در ساعت کار کرده است و می کوشد تا کار را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد ، پس از آن وقت می گذارید تا کابل ها مرتب و مرتب شوند ، گزینه ای نخواهد بود.

چگونه کابل های کنترل شده ضعیف برای من هزینه دارند؟
کابل های با مدیریت ضعیف می توانند برای شما هزینه کنند ، حتی اگر این اولین چیزی نیست که هنگام تلاش برای پس انداز کردن به آن فکر می کنید. با این حال ، واقعیت این وضعیت این است که کابلهای با مدیریت ضعیف می توانند هربار که به یک تکنسین احتیاج دارید وارد شوید و چیزی را جایگزین کنید یا تعمیر و نگهداری انجام دهید ، هزینه شما را خرج کند. اگر از تکنسینی متفاوت از تکنیکی استفاده می کنید که همه چیز را نصب کرده است ، بدیهی است که تکنسین جدید نمی داند کابل ها به کجا می روند.

اگر تکنسین مجبور باشد زمان لازم را برای پیگیری تمام کابل ها از انتها تا انتها بفهمد که کجا می رود ، می رود وقت زیادی را هدر می دهد. اگر تکنسین مجبور باشد آن کابل ها را تعویض کند ، این امر تشدید می شود. هر کس تا به حال چراغ های کریسمس را حل نکرده است ، می داند که چقدر چیزهای آزار دهنده و وقت گیر را می توان آزار داد. هرچه کابل های شما خوشه ای تر باشد ، بیشتر وقت لازم است که تکنسین شما برای ورود به آنجا و رفع کارها اقدام کند ، بنابراین باعث می شود هزینه های کار بیشتری برای شما صرف شود.

در اینجا مثالی از یکی از تکنسین های ما ، برایان شفرمن آورده شده است

وی گفت: "من اخیراً در سایت مشغول کار برای اداره پلیس محلی بودم. وقتی وارد سایت شدم ، متوجه شدم که کابل ها و سیمهایی که همه چیز را به هم وصل می کنند ، کاملاً دچار اختلال شده اند. از آنجایی که من تکنسینی نبودم که سیستم را در کنار هم قرار دهد ، نمی دانستم کدام کابل به آنچه در این ظروف سرباز یا مسافر است وصل شود. برای انجام کار خودم مجبور شدم که تمام کابل ها را ریخته باشم و آنهایی را که لازم داشتم ردیابی کنم تا بتوانم سوئیچ را جایگزین کنم. آنچه باید یک کار 1.5 ساعته باشد به یک کار 5 ساعته تبدیل شده است. از آنجایی که میانگین نرخ ساعتی برای یک تکنسین 125 دلار است ، هزینه ای که برای این کار انجام می شود بیش از 600 دلار تمام شد در صورتی که فقط هزینه آن کمتر از 200 دلار باشد. مدیریت ضعیف کابل توسط تکنسینی که سیستم را نصب کرده است ، در حالی که شاید در ابتدا پول بخش را پس انداز کند ، در دراز مدت برای آنها هزینه دارد. "

مجموعه ای از چیزهای مختلفی وجود دارد که می توانید برای مدیریت بهتر کابل های خود استفاده کنید. یکی از بهترین مواردی که می توانید استفاده کنید سینی کابل یا قفسه است. سینی های کابل و قفسه ها برای اجرای مقدار زیادی کابل برق یا دیتا در بالای سر یا زیر کف عالی هستند. این قفسه ها برای مسیریابی و پشتیبانی از کابل های شما طراحی شده اند. سینی ها کابل های شما را از آویزان بودن آزاد از بالا و یا چیده شدن روی زمین باز می دارند. انواع سینی ها شامل سینی های سبد خرید ، سیستم های مسیریابی جامد PVC و سینی مارها است.

قفسه ها و سینی ها شروع خوبی هستند اما اگر مقادیر بسیار زیادی کابل در حال اجرا هستند ، به یک راه برای نگه داشتن همه آنها احتیاج دارید. اتصالات کابل Velcro یک روش محبوب برای نگه داشتن کابل ها است و نصب آنها بسیار آسان است. اگر قبلاً از سینی یا قفسه استفاده می کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که گروههای کابل را بهمراه بندهای velcro ببندید. این امر محکم را فشرده نگه می دارد و به تکنسین ها این امکان را می دهد که به سرعت کابل ها را از انتها تا انتها دنبال کنند بدون اینکه اشتباه گرفته شوند.

قدیمی ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای نگه داشتن کابل های شما ، البته اتصالات زیپ است. اتصالات فشرده قدیمی ساده ترین روش برای ایمن نگه داشتن کابل ها است. شما می توانید بسته های 100 پستی زیپ را با قیمت کمتر از 2 دلار دریافت کنید ، بنابراین اگر لازم است کابل های زیادی را در کنار هم نگه دارید ، برای یافتن معامله بهتر به شما فشار می آید.

این همه را با هم گره بزنید (ببینید من آنجا چه کار کردم؟)
وقتی صحبت از شبکه شما می شود ، مدیریت کابل بسیار مهم است. داشتن یک کابل مرتب و منظم و تمیز نه تنها عالی به نظر می رسد بلکه می تواند در آینده نیز پس انداز کند. مثال بالا را از برایان بگیرید. صرفاً با مدیریت صحیح کابل می توانست دپارتمان را صدها دلار پس انداز کند. علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ، مدیریت صحیح کابل همچنین به هر تکنسین جدیدی که ممکن است برای شغل خود استخدام کنید یا کمک می کند خدمات مربوط به ثبت نام در هنگام جایگزینی یا رفع خدمات را یاری کند.
با داشتن چند سینی کابل و قفسه ساده ، تسمه های velcro و حتی اتصالات zip می توانید تمام کابل های رایانه و شبکه خود را با سهولت مدیریت کنید. به علاوه ، این کابل های سازمان یافته دیگر هیچ هزینه ای برای بودجه شما یا تکنسین های شما نخواهند داشت.