20 نکته ما در مورد کابل کشی با سینی کابل عملی برای دفتر شما

همانطور که مشاغل رشد می کنند ، مشتری و مشتری خود و متعاقباً نیاز به فناوری و داده های خود را نیز توسعه می دهند.

تاریخ انتشار: 6بهمن1398

20 نکته در مورد کابل کشی عملی برای دفتر شما
همانطور که مشاغل رشد می کنند ، مشتری و مشتری خود و متعاقباً نیاز به فناوری و داده های خود را نیز توسعه می دهند.
از نظر کابل کشی شبکه ای ، بسیاری از مشاغل برای این رشد آمادگی ندارند ، در نتیجه کابل کشی که برای نیازهای تجاری آنها کافی نیست ، کثیف است یا به طور کلی با تمام توان خود کار نمی کند.
پیش بینی و برنامه ریزی - همراه با برخی از مراقبت های قدیمی و توجه به جزئیات - می توانند مسیری طولانی را طی کنند تا اطمینان حاصل شود که تجارت شما طی سالهای متمادی کابل کشی عملی داشته است.
در کابل ها و داده ها ، همه چیز را در مورد کابل کشی وحشتناک مشاهده کرده ایم. از سینی های کابل در نقطه شکست تا کابل های بلااستفاده که همراه با کابل های دیگر پیچ خورده ، گرد و غبار و کشیده هستند.
ما 20 نکته برتر در مورد کابل کشی شبکه را برای شما جمع آوری کرده ایم تا مطمئن شویم که دفتر شما کاربردی ترین کابل کشی برای نیازهای شما دارد.

1. کابل هایی را انتخاب کنید که بتوانند حجم داده شما را تحمل کنند
یک توجه نسبتاً ساده و در عین حال مهم برای کابل کشی شبکه شما این است که اطمینان حاصل کنید که نیازهای روزانه شما را برآورده می کند. اگر یک تیم و دفتر کوچک دارید ، احتمالاً نیازهای حجم داده شما بسیار کمتر از یک تجارت متوسط و بزرگ است که از یک مجموعه چند طبقه کار می کند.

2. طول را به درستی دریافت کنید - همه چیز را اندازه بگیرید!
ما به شما می گوییم: اندازه اهمیت دارد. در این حالت ، ما به طول کابل کشی شما اشاره می کنیم. حدس بزنید که زمان نصب کابل ها به اندازه کافی مناسب نیستند ، بنابراین قبل از شروع مراحل نصب ، وقت خود را برای اندازه گیری همه چیز بگیرید.

3. تکه ها می توانند کار کنند ، اما همیشه به آنها اعتماد نکنید
اگر فهمیدید که مسیرهای شما کوتاه است - زیرا شما از نوک شماره 2 پیروی نکرده اید - می توانید از یک کابل پچ برای افزایش طول استفاده کنید. با این وجود ، نوع کابلهای مورد استفاده و سیستم کابل کشی به طور کلی بر چگونگی عملکرد پچ تأثیر خواهد گذاشت.

4. سینی های کابل را بیش از حد نکنید
پس از نصب سینی کابل ، می توانید بدون در نظر گرفتن عواقب آن کابل را به آن اضافه کنید وسوسه انگیز است. اما سینی های کابل با بار بیش از حد می توانند به هر دو کابل ، خود سینی کابل و هر چیزی که سینی کابل معلق در صورت خراب شدن منجر شود ، آسیب وارد کند!

5- آنها را خرد نکنید
ممکن است وزن کابل هایی که به هم وصل شده اند زیاد نباشد ، اما فشار به مرور زمان می تواند قسمت بیرونی کابل را خرد کند و به سازه های داخلی آسیب برساند.

6. کابل ها برای آویزان شدن و یا لگد زدن ساخته نمی شوند
مشکل دیگر در مورد کابل های غیر سازمان یافته این است که آنها اغلب به سختی بین نقاط ورودی و سینی های کابل حلق آویز می شوند ، با توجه به وزن کابل ها و نیروی جاذبه با هم برای لگد زدن ، کشش و تحریف کابل ها کار می کنند.

7. در صورت عدم استفاده کابل ها را آسان کنید
در صورت عدم استفاده از کابل ، اطمینان حاصل کنید که می توانید به راحتی آن را از سینی کابل جدا کنید. اگر جای خود را به همراه سایر کابل های استفاده شده خود بنشینید ، کابل استفاده نشده شما گرد و غبار جمع می کند ، وزن را به سینی کابل اضافه می کند و ممکن است بر عملکرد کابل های فعال شما تأثیر بگذارد.

8. فقط به دنبال ارزانترین کابل ها نباشید ...
در همه ما یک شکارچی معامله وجود دارد ، اما ارزش آن را دارد که کیفیت کابل ها را در نظر بگیریم نه فقط قیمت. در حالی که کابل های ارزان تر برای کوتاه مدت بودجه شما عالی هستند ، آنها اغلب با قیمتی کمتر از برخی کابل های گران قیمت تر عمل می کنند و نیاز به تعویض در یک بازه زمانی کوتاه تر دارند.

9.… یا ارزانترین تارهای پچ
دقیقاً مانند کابل های ارزان قیمت می تواند مشکلاتی برای شما ایجاد کند ، بند ناف ارزان قیمت می تواند به همان اندازه مشکل ساز باشد. تارهای پچ ارزان ممکن است معیارها و مشخصات سایر بندهای شما را رعایت نکنند و منجر به تخریب سیگنال و مشکلات عملکرد شود.

10. یک پاس ستاره در هنگام نصب کافی نیست
به گوش غیرآموز ، یک "گذر ستاره" ممکن است مانند عملکرد عالی کابل به نظر برسد. اما عبور ستاره صنعتی است - برای کابل صحبت کنید که به سختی می تواند تست عملکرد کابل را پشت سر بگذارد. با گذشت زمان ، عملکرد کابل به طور طبیعی کاهش می یابد ، بنابراین "عبور ستاره" در مرحله نصب همیشه باید اصلاح شود.

11. کابل های خود را برچسب بزنید
به نظر می رسد کابل های خود را به ویژه وقتی که تعداد اندکی در بسته نرم افزاری وجود دارد ، اتلاف وقت کنید ، اما به ما اعتماد کنید - ارزش این کار را دارد! در صورت عدم استفاده از کابل ، برچسب زدن کابل های شما نیز مفید است و باید آن را از بسته نرم افزاری جدا کنید.
برای کسانی که مدیریت مراکز داده را دارند ، ضروری است کابل های خود را با برچسب و سازماندهی نگه دارید.

12. هرگونه منبع مداخله برقی را در نظر بگیرید
آیا می دانید منابع الکتریکی ، مانند چراغهای فلورسنت ، می توانند باعث ایجاد تداخل الکتریکی در کابل کشی داده های شما شوند؟

در مراکز داده ، هر چیزی که انرژی الکتریکی یا مغناطیسی را ریخته باشد می تواند در کابل کشی داده شما اختلال ایجاد کند. به منظور جلوگیری از بروز مشکلات ، به دنبال روشنایی LED باشید و اطمینان حاصل کنید که موتورهای تهویه هوا به دور از کابل کشی داده های شما قرار دارند.

13. کابلهای برق و کابلهای شبکه به فضای خاص خود نیاز دارند
کابلهای برق و کابلهای داده باید از لحاظ استراتژیک از هم قرار گیرند ، زیرا کابلهای برق در صورت قرار دادن خیلی نزدیک به کابل داده ممکن است باعث ایجاد تداخل الکتریکی شوند. کابلهای برق می توانند مانند ترانسفورماتور عمل کرده و جریانهای 50/60 هرتز را هنگام موازی با کابلهای داده القا کنند.

14. گرد و غبار را با کلاه های گرد و غبار حفظ کنید
یک روش آسان برای تمیز کردن کابل های داده و به حداقل رساندن آسیب در هنگام استفاده ، استفاده از درپوش گرد و غبار در انتهای هر کابلی است که شما استفاده نمی کنید.

15. رطوبت ، گرما و کابل ها با هم مخلوط نشوند
این نباید جای تعجب داشته باشد ، اما خشک کردن کابل های شما یک گام مهم در نصب و مراقبت مداوم از کابل های داده شما است. وجود رطوبت می تواند بر عملکرد سیگنال کابل های شما تأثیر منفی بگذارد.

16. به هر قانون یا آیین نامه ای رعایت کنید
اگر شما در حال انجام هرگونه کابل کشی یا خدمات برقی در دفتر خود هستید ، باید اطمینان حاصل کنید که هرکسی که مشغول کار است ، به قوانین و کدهای مربوط به کارهایی که انجام می شود ، پایبند است.

17- کابل ها را بر حسب نوع جدا کنید تا به حداقل برسد
هنگامی که کابل های داده خود را بهم وصل می کنید ، یک نکته مفید برای به یاد آوردن این است که به طور تصادفی کابل های داده خود را در یک بسته نرم افزاری با هم مخلوط کنید ، نه اینکه کاملاً انواع کابل های مشابه را کنار هم قرار دهید. به طور منظم اتصال کابلهای شما با هم ممکن است باعث اختلال در سیگنال شود.

18. Velcro Wrap یا Tie بهترین دوست شما است
به جای اینکه کابلهای داده خود را بهم محکم با کراوات کابل یا چیز مشابهی بپیچانید ، توصیه می کنیم از بسته بندی velcro استفاده کنید تا همه چیز را در یک بسته سازمان یافته نگه دارید. Velcro باعث می شود کابل های بلااستفاده را از بسته نرم افزاری جدا کرده و مجدداً کابل های خود را ساماندهی کنید ، همچنین می توانید صدمات وارد شده به کابل را از فشار مداوم کراوات کابل محکم محدود کنید.

19. آرام باشید!
اگر می خواهید کابل ها را کنترل کنید - از ورودی تا خروجی و هر چیز دیگری که در آن قرار دارد - باید هدف خود را ملایم بودن کنید.
هنگام جدا کردن کابل داده خود از یک سوکت ، این کار را به آرامی انجام دهید و از هرگونه عملکرد قدرتمند کشیدن بر روی کابل خودداری کنید.
اقدامات تکراری یا نیروهایی مانند این می توانند کابل را دراز کنند ، به طور بالقوه باعث باز شدن پیچ های کابل می شوند.

20. برای تماس با کابل ها و داده ها برای هرگونه درخواست یا خدمات تماس بگیرید.