بهره وری و عملکرد از طریق کابل کشی با سینی کابل آفیس هوشمند افزایش می یابد

مهمترین روش های طراحی و استقرار شبکه و در عین حال برخی از کمترین موارد قابل مشاهده هستند.

تاریخ انتشار: 6بهمن1398

چگونه می توان بهره وری و عملکرد را از طریق کابل کشی آفیس هوشمند افزایش داد

برنامه ریزی و نصب کابل داده ها دو فعالیتی هستند که در بین فعالیت های مهندسی به یک وضعیت نادر دست می یابند: آنها مهمترین روش های طراحی و استقرار شبکه و در عین حال برخی از کمترین موارد قابل مشاهده هستند. کابل های داده نقش پشتیبانی در انتقال داده ها دارند: آنها مبادله اطلاعات واسطه ای هستند ، اما وقتی ما به برنامه ریزی و استقرار شبکه فکر می کنیم ، در درجه اول به لحاظ رک تجهیزات ، ایستگاه های کاری ، روترها و سوئیچ ها فکر می کنیم ، نه آنچه آنها را به هم وصل می کند. این طعن آور است ، به خصوص که کابل کشی اداری در هسته هر ساختمان اداری کارآمد قرار دارد.

این تصویری تقریباً منفعل از برنامه ریزی کابل را نشان می دهد ، اما هیچ چیز نمی تواند از حقیقت فراتر رود. به عنوان مثال ، حرکت شتاب به سمت مجازی سازی ، به بررسی جدی استراتژی و دستورالعمل های کابل کشی منجر شده است. افزایش بار داده ای که ایجاد می کند باید در همه سطوح انجام شود ، از سرورها و تجهیزات سوئیچینگ گرفته تا اتصال - یعنی کابل ها. با وجود زندگی در دوران به اصطلاح "دوره بی سیم" ، کابل کشی های اداری هنوز هم نقش مهمی در برنامه ریزی ساخت و ساز و حتی در برنامه ریزی ساختمان دارند. همه ما می دانیم که مشاغل امروز نمی توانند تحمل کندی داشته باشند. سرعت برابر است با سهم بازار بزرگتر در هر صنعت ، نه فقط فناوری.

از نظر هزینه ، این موضوع در هر دو طرف مرز فعال و واکنشی حائز اهمیت بود: شرکت هایی که می توانستند زیرساخت کابل کشی خود را به سرعت انجام دهند ، به منظور پشتیبانی از تجهیزات با سرعت بالاتر ، حاشیه کسب و کار را نسبت به مواردی که مجبور به تعمیرات اساسی زیرساخت های خود بودند ، داشتند. . شبکه های سیمی امروزه بر محیط کار مسلط شده اند و این کار را برای آینده قابل پیش بینی ادامه خواهند داد و آنها برای تجارتهای مدرن نقش فزاینده ای دارند. از سال 2010 ، هزینه های قطع مرکز داده ها بیش از 30٪ افزایش یافته است و بیش از 75٪ هزینه های خرابی می تواند به طور مستقیم با کاهش بهره وری کارگران مرتبط باشد. یک شبکه با کارایی بالا ، با کارایی بالا و پایین ، عامل محرک کارآیی یک تجارت است و ستون فقرات داده ها - کابل کشی داده ها - اولین لایه پایه و اساس آن است.

کابل کشی دفتر فقط کابل های تخمگذار نیست

این واقعیت که کابل کشی اداری نقش مهمی در مشاغل مدرن ایفا می کند ، کشف جدیدی نیست. در واقع ، برای مدت طولانی به رسمیت شناخته شده است که بسیاری از جنبه های اساسی آن توسط نهادهای نظارتی بین المللی استاندارد شده است. IEC بیش از 20 سال است که در IEC 11801 بیش از 20 سال مورد نیاز کابل کشی عمومی را استاندارد کرده است و الزامات خاصی در سایر استانداردها با هدف ایجاد زیرساخت های ارتباطی ساختمان تجاری ، زیرساخت های ارتباطی نوری و حتی نحوه اداره ساختارهای تجاری تجاری ارتباطات وجود دارد. این استانداردها یک الگوی معروف به کابل کشی ساختاری را توصیف می کنند ، که در آن زیرساخت کابل کشی به عناصر کوچکتر استاندارد تقسیم می شود.

از این رو برنامه ریزی و استقرار کابل کشی اداری به اختیار برنامه ریز انجام نمی شود. اما استانداردها و مقررات تنها نیمی از داستان هستند. استانداردها الزامات اساسی را تعیین می کند ، که هدف اصلی آنها هماهنگی و ارائه حداقل تضمین های کیفیت برای استقرار تجاری است. رعایت استانداردهای صنعت تضمین می کند که نصب ساخته شده بر اساس این استانداردها قادر به پشتیبانی از هرگونه تجهیزات شبکه سطح بالاتری است که همچنین بر اساس این استانداردها ساخته شده است ، از دوربین های مدار بسته گرفته تا سرورها و از طریق تلفن های VoIP گرفته تا روترها ، که تکنسین های آموزش دیده قادر به یافتن آنها خواهند بود راه آنها از طریق شبکه ، و اینکه شبکه پایه ای محکم برای هر گونه نیاز به صدور گواهینامه سطح بالاتر ، مانند گواهینامه های امنیتی داده ها و استانداردها فراهم می کند.

نیمی دیگر از تلاشها برای برنامه ریزی و استقرار کابل داده ها بر اساس نیاز مشتری ، مشخصات آن در محل و برنامه های تجاری بلند مدت آنها انجام می شود. منظره ای که برنامه ریزی در آن اتفاق می افتد ، به شدت تغییر می کند: حرکت به برنامه های کاربردی ابری و ترکیبی ، به عنوان مثال ، تأثیر کافی رادیویی بر نیازهای پهنای باند تجارت دارد که مایکروسافت ابزارهای تخمین پهنای باند را برای آنها ارائه می دهد.