تفاوت بین سینی کابل وترانکینگ

سینی کابل به دو دسته سینی و نردبان به سبک ، ساختار شبکه ، از براکت ، بازو و نصب لوازم جانبی و سایر قطعات تقسیم می شود.

تاریخ انتشار: 7بهمن1398

تفاوت بین سینی کابل و ترانکینگ

درباره سینی کابل
سینی کابل به دو دسته سینی و نردبان به سبک ، ساختار شبکه ، از براکت ، بازو و نصب لوازم جانبی و سایر قطعات تقسیم می شود. می توان به صورت مستقل احداث کرد ، همچنین می توان به انواع ساخت و ساز (سازه) و براکت گالری لوله متصل شد ، که منعکس کننده ساختار ساده ، ظاهری زیبا ، تنظیمات انعطاف پذیر و نگهداری آسان است ، کلیه قطعات مورد نیاز برای گالوانیزه ، نصب شده در ساختمان ارائه می شود. این پل اگر در مجاورت دریا باشد و یا متعلق به منطقه فرسوده باشد ، مواد باید دارای ضد خوردگی ، مقاومت در برابر رطوبت ، چسبندگی خوب ، خاصیت استحکام ضربه بالا باشند.

سینی کابل براکت است که کابل را نگه می دارد و آزاد می کند. پل در مهندسی بسیار متداول است ، تا زمانی که تخمگذار کابل از پل ، سینی کابل به عنوان یک پروژه سیم کشی حمایت از پروژه ها استفاده کند ، هیچ راهنمایی هنجاری خاصی وجود ندارد ، عدم وجود یک سازنده از مشخصات برنامه همه کاره بودن ، بنابراین انتخاب طرح این روند باید براساس نوع خطوط ضعیف کابلهای سیستم مختلف ، تعداد انتخاب منطقی پل قابل اجرا باشد. سینی کابل با طیف کاملی ، کاربردی گسترده ، استحکام بالا ، وزن سبک ، هزینه کم ، ساخت ساده ، سیم کشی انعطاف پذیر ، استانداردهای نصب ، ظاهر خوب و غیره.
طبقه بندی پل: سینی کابل آبشار ، سینی کابل سینی ، سینی کابل فرورفتگی ، سینی کابل دهانه بزرگ.

درباره ترانکینگ
از ترانکینگ برای تکمیل خطوط برق ، خطوط داده و سایر هنجارهای سیم استفاده می شود که بر روی دیواره یا سقف ابزار برقی ثابت شده است. دو ماده پلاستیک عمومی و مواد فلزی وجود دارد ، می توانند نقش متفاوتی داشته باشند.
فرورفتگی ها به زیر تقسیم می شوند: سیم کشی عایق کاری شده ، سیم کشی سیم کشی ، سیم کشی سیم کشی ، سیم کشی جداگانه ، سیم کشی داخلی ، فرورفتگی عایق یکپارچه ، راه تلفن ، تلفن ژاپنی ، سیم کشی سیم کشی ، ترانکینگ سیم ، مجرای سیم کشی مدور ، غرفه سیم کشی برای پارتیشن نمایشگاه ، شیار سیم کشی دایره ای ، شیار سیم کشی دایره ای نرم ، شیار سیم کشی از نوع پوشش. با توجه به مواد مختلف ، انواع ترانک با توجه به تقسیم بندی ، معمولاً از تنه پی وی سی سبز استفاده می شود ، تنه بدون هالوژن PPO ، صندوق عقب PC / ABS بدون هالوژن ، فولاد و آلومینیوم و سایر صندوق های فلزی و غیره.
ویژگی های از طریق: مناسب برای نصب دهانه های بزرگ ، نصب بسیار مناسب ، بسیار ایمن و قابل اعتماد ، سیم کشی انعطاف پذیر ، قابلیت تعویض است.

تفاوت بین سینی کابل و ترانکینگ

1 ، مشخصات اندازه متفاوت است. سینی کابل نسبتاً بزرگ است (200 × 100 تا 600 × 200) ، فرورفتگی نسبتاً کوچک است. اگر کابل سیم بیشتری دارد ، توصیه می شود از سینی کابل استفاده کنید.

2 ، ضخامت مواد مختلف. با توجه به JGJ16-2008-5.1 صندوق عقب فلزی ، همچنین به عنوان سینی شکاف دار شناخته می شود ، به طور کلی ورق استیل ضخامت 0.4-1.5 میلی متر از قطعات شیار منحنی منحنی ، مفهوم متفاوت از پل است با ارتفاع زیاد ، عرض مختلف ، سینی کم عمق و گسترده ، فرورفتگی فلزی عمق و بسته شدن خاصی است. اما این پل از ترانکینگ قوی تر است ، بیشتر برای قرار دادن کابل مورد استفاده قرار می گیرد ، البته شما می توانید خطوط را تخلیه کنید ، معمولاً سیستم قدرت قوی.

3 ، میزان پر کردن متفاوت است. مطابق JGJ16-20088.5.3 ، سطح مقطع سیم و کابل درون ترانکینگ نباید از 20٪ سطح مقطع ترانشه تجاوز کند ، و هادی رسانای فعلی از 30 تجاوز نمی کند ، در حالی که کل متقاطع- قسمت کابل که از آن پل است نباید از 40٪ سطح مقطع تجاوز کند. این به دلیل نصب ارتفاع مختلف به دلیل نصب ارتفاع کم باید دارای یک پوشش ، اتلاف گرمای بد ، سرعت پر شدن کوچکتر باشد.
4 ، آب بندی های مختلف. مهر و موم شکاف سیم فلزی بهتر است ، نه لزوماً از پشتیبانی پشتیبانی می کند ، می توان در سنگر کابل و ساخت مازنین قرار داد. بعضی از پل های فرعی از نوع نیمه باز است ، در خانه یا خارج از ساختمان که عموماً بنا شده است ، باید یک براکت برای پشتیبانی داشته باشد.

5 ، شدت متفاوت است. Bridge عمدتاً برای تخمگذار کابلهای برق و کابلهای کنترل استفاده می شود ، از استحکام ترانک پایین تر است ، که معمولاً برای تخمگذار کابلهای سیم و ارتباطی مانند تلفن اینترنتی استفاده می شود.

6 ، شعاع چرخش متفاوت. شعاع خم شدن پل نسبتاً بزرگ است ، بیشتر خم شیارهای زاویه ای مناسب.

7 ، طول متفاوت. دهانه پل نسبتاً بزرگ و کوچکتر است. بنابراین ، اختلاف زیادی بین براکت ثابت ، تعداد اختلافات بزرگ را آویزان می کند.

8 ، فاصله آویز مختلف. طبق JGJ16-2008 ، فرورفتگی بیش از 2 متر نیست ، این پل 3 1.5 1.5 1.5 متر است.

9 ، روش های مختلف نصب. Bridge مشخصات ویژه ای دارد (به CECS31.91 مراجعه کنید) ، در حالی که هیچ هنجار خاصی ثابت نشده است.

10 ، مشکل تخته مهر. CECS31 "کد طراحی مهندسی سینی کابل فولادی" به عنوان پل گفته می شود که به طور جمعی به عنوان پوشش ضمیمه گفته می شود ، همانطور که در JGJ16-20088.10.3 گفته شد ، ارتفاع نصب پل نمی تواند الزامات را برآورده کند ، باید با محافظت شود. به عبارت دیگر ، تعریف کلمه پل پوشانده نشده است. با این حال ، "جعبه کابل مقاوم در برابر آتش" GB29415-2013 ، که از طریق پوشش پوشانده شده است ، یک فرورفتگی به عنوان یک کل است.