5 دلیل مناسب مدیریت سینی کابل در محل کار شما

وقتی مشاغل را اداره می کنید ، کمبود چیزهایی برای مدیریت وجود ندارد: زمان ، کارمندان ، بهره وری ، بودجه ...

تاریخ انتشار: 8بهمن1398

5 دلیل تمرین مناسب مدیریت کابل در محل کار شما

وقتی مشاغل را اداره می کنید ، کمبود چیزهایی برای مدیریت وجود ندارد: زمان ، کارمندان ، بهره وری ، بودجه ... اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید؟ تقریباً در مورد هر مشاغل به موارد ضروری مانند داده و برق به کابل ها بستگی دارد ، و مدیریت کابل راه حل مناسبی برای ایمن ، کاربردی و سازماندهی این کابل ها است! بنابراین چه شما بر روی یک دفتر ، مرکز داده ، استودیوی تولید یا فضای خرده فروشی نظارت داشته باشید ، در ادامه بخوانید تا بدانید که مدیریت کابل چگونه می تواند به سود شما باشد!

1- اول ایمنی. هنگامی که شما صاحب یک شغل هستید یا اداره می کنید ، این وظیفه شماست که مکان را به روز و ایمن برای کارمندان و مشتریان نگه دارید. با استفاده از روکش های بند ناف به لنگر انداختن کف پا به کف ، از تعهدات مربوط به کابل مانند خطر خطا جلوگیری کنید. کاورهای بند ناف شما را دو برابر محافظت می کند: از جلوگیری از تصادف در حوالی محل کار جلوگیری می کنند ، همچنین کابل های ارزشمند را از زیر تردد زیرپا نگه می دارند.

2-زمان تلف شده و ناامیدی را کاهش دهید. در یک زمان یا زمان دیگر ، همه ما می خواستیم موها را در حالت ناامید کننده بیرون بیاوریم در حالی که سعی در خنثی کردن و تمایز بین تارهای رایانه ای داریم. به همین ترتیب ، هنگامی که زمان تعویض یا انجام تعمیر و نگهداری معمول در تجهیزات شبکه فرا رسید ، آخرین چیزی که می خواهید با آن روبرو شوید ، حفر از طریق شبکه ای از کابل های یکسان است تا بتوانید مورد نیاز خود را پیدا کنید! محصولاتی مانند نشانگرهای سیم و پرینترهای برچسب با شناسایی دقیق هر بند ناف ، حدس و گمان را از بین می برند و برای انجام کارهای ارزشمند تر ، وقت گرانبهای (و بهداشتی) را برای شما صرفه جویی می کنند!

3- پس انداز کنید. مدیریت کابل نه تنها فضای کسب و کار تمیز تر و منظم تری را در اختیار شما قرار می دهد بلکه می تواند طول عمر را افزایش داده و عملکرد کابل های شما را به حداکثر برساند! بند ناف هایی که مجاز به جمع کردن روی زمین یا آویزان کردن تجهیزات پشت تجهیزات هستند ، احتمالاً در اثر خرد کردن یا ضربت زدن آسیب خواهند دید. با وارد کردن یک سیستم مدیریت کابل مانند Neat Patch به محل کار خود ، می توانید اطمینان حاصل کنید که نیازی به پرداخت مکرر پول برای کابل های شبکه جایگزینی نیست.

4- محیط کار خود را تمیز تر نگه دارید. هیچ چیز به اندازه گرد و غبار مانند کابلهای درهم تنیده نیست: فقط نگاهی به زیر میز خود بیندازید! این احتمال وجود دارد که این توپ های گرد و غبار باعث افزایش تجارت شما نشوند ... اما احتمالاً باعث می شوند شما عطسه کنید! مقابله با طول اضافی بند ناف با محصولی مانند Cable-Safe Complete Cable Manager که سیمها و دستگاههای جانبی را از کف آن بلند می کند ، تمیز کردن شما را آسانتر می کند و در جلوگیری از جمع شدن خاک در وهله اول کمک می کند.

5- بهتر به مشتری های خود نگاه کنید. همیشه به یاد داشته باشید که برداشت های اول در کسب و کار فوق العاده است! حتی اگر در کارهایی که انجام می دهید عالی باشید ، یک فضای کاری آشفته و بی نظم می تواند ایده اشتباهی را به شرکای تجاری بالقوه ارائه دهد. بیایید با آن روبرو شویم: یک دفتر پر از کابل های کثیف فقط به نظر شما بد می رسد ، بنابراین اگر به احتمال زیاد ویزیت های ناگهانی از مشتریان یا مشتری های آینده دریافت خواهید کرد ، روی یک راه حل مدیریت کابل مانند راه فرعی سطح سرمایه گذاری کنید و بهترین پا را به جلو بکشید.