سینی سیم کابل سیم مش نقش محافظت کابل را بازی کنید

استفاده از این پل به عنوان یک کابل محافظ عمل می کند و نقش پل شبکه نیز یکسان است

تاریخ انتشار: 11بهمن1398

سینی سیم کابل سیم مش نقش محافظت کابل را بازی کنید

عملکرد سینی کابل سیم فولادی خوب است

استفاده از این پل به عنوان یک کابل محافظ عمل می کند و نقش پل شبکه نیز یکسان است ، پل شبکه برای برق ، سیم کشی ارتباطی به عنوان یک پسوند از پل سنتی است! و برای پل شبکه شما واقعاً می فهمید؟ به نحوه استفاده بهتر از پل شبکه در ساخت و ساز نگاه کنید:

1- پل فریم شبکه را باز کنید تا تمام کابل ها روت شده باشند تا در صورت مشکل مو بتوانند کیفیت کلیه کارهای سیم کشی را در آینده کنترل کنند بلکه مو را به سرعت تعیین کرده و اقدامات سریع را نیز انجام دهید.

2-  با دوام ، ایمن و قوی. قاب شبکه از جوشکاری سیم فولادی با کیفیت بالا ساخته شده است و وزن کمتری برای کاربر دارد تا عملکرد تحمل قوی را ارائه دهد. علاوه بر تصفیه سطح گالوانیزه گالوانیزه و گرم ، پل و لوازم جانبی نیز با درجه های مرغوب ، ضد عفونی شده 304L و 316L از جنس استنلس استیل تهیه می شوند که سه تا چهار برابر عمر فولاد ضد زنگ درمان نشده پس از آزمایش اسپری نمک ، حتی در محیط های سخت همچنین می تواند از دوام طولانی اطمینان حاصل کند.

3- پل شبکه باز از نقطه دلخواه خروجی ، می تواند بسیار راحت باشد و انواع ماشین آلات و تجهیزات همگرایی و ساده و حساس است ، می توان در تجهیزات تولید در بالا ، زیر ، اطراف آن ، دوز نصب کرد. تجهیزات ، فیلترهای هوا به راحتی می توانند در انواع مرکز ابزار ، در امتداد خط تولید ، تجهیزات خط مونتاژ قدم بزنند.

4- سینی کابل سبد سیم فلزی را می توان برای انواع روش های تجهیزات استفاده کرد و نیازی به انواع قطعات خاص سفارشی مانند خمش ، تی ، چهار و غیره ندارد. از این قسمت های ویژه می توان در انتخاب سایت ساخت و ساز بخش مستقیم سینی کابل با استفاده از چیزهای ساده (انبردست) که به طور مستقیم ساخته شده است برای کمک به کاربران برای کوتاه کردن برنامه ریزی و زمان تجهیزات استفاده کرد. علاوه بر این ، این طرح جدید همچنین می تواند کابل کنترل بسیار مناسبی باشد ، زمان حفاظت و ارتقاء آینده نیز بسیار ساده است