اهمیت سینی کابل در صنایع

نوعی از مصالح ساختمانی که برای نگه داشتن دوره ها ، کابل ها و سیم ها با خیال راحت در داخل ساختمان استفاده می شود

تاریخ انتشار: 15بهمن1398

اهمیت سینی کابل در صنایع

نوعی از مصالح ساختمانی که برای نگه داشتن دوره ها ، کابل ها و سیم ها با خیال راحت در داخل ساختمان استفاده می شود ، سینی های کابل نامیده می شود. این سینی های کابل نصب کننده ها را برای مسیریابی این سیم ها در داخل مسیری شکل قرار می دهند ، زیرا این امر به آنها اجازه می دهد تا از فضای پشت بام خودداری کنند و از هم جدا شوند. سینی ها می توانند سیم های امنیتی یا انتقال الکتریکی ، اطلاعاتی را در همان نزدیکی با روش دیگری برای هر نوع دیگری از کابل های برقی که در داخل سازه مهم هستند ، مدیریت کنند. در حالی که خریدهای دقیق ممکن است در تضاد باشد ، اکثر استانداردهای ساخت و سازهای ملی و مجاور ، به ظرفیت سینی های کابل در ظرفیت های مختلف فراخوانی می کنند.

با پیشرفت فن آوری ، همین امر نیاز به روال های کارآمد تقویت کننده را نیز دارد. این روزها ساختمانها و گیاهان بیشتر مورد توجه رایانه سازی قرار گرفته اند. علاقه به نوع پیچیده کابل و سیم کشی ، آن را با دادن جواب های سریع ، همه کاره و ضعیف برای این مشکلات به یک قطعه اساسی در تجارت و ساختار مدرن تبدیل کرده است. این امر به تولیدکنندگان سینی کابل دامن زده و آنها اکنون انواع مختلفی از سینی های کابل را ارائه داده اند.

سینی های کابل از نواحی بدون سرنشین منتقل شده از جنس استیل برای تولید سبک وزن و در پی شکل گرفتن سفت شده اند. این می تواند از پلاستیک تقویت شده با فایبرگلاس (FRP) ، آلومینیوم یا فولاد ایجاد شود. محدوده صفحه شامل سینی کابل نردبان تعهد سبک ، متوسط ، قابل ملاحظه و بیش از حد برای کابل های فلزی متصل شده است. سینی های کابل تعهد بیش از حد از نوع سوراخ دار ، پشتیبانی مداوم را برای کابل های غیر فلزی متصل می کنند. دستیابی به پایان رسید تا طیف گسترده ای از کابل های تلفن ، کابل های سیگنال ، کابل های برق و کابل های کنترل چند هادی را کنترل کنید.

شغل اساسی سینی کابل ایمن کردن کابل و سیم در داخل است. این سینی ها سیم را تشکیل می دهند و باعث می شود نیروی انسانی تعمیر و نگهداری از مراقبت و پیدا کردن متغیرهای مربوط به سیم کشی راحت تر شوند. سینی کابل این امکان را به شما می دهد تا پس از یک سیم به منطقه خود بروید و هدف نهایی از آن را حفظ کنید. ایمن نگه داشتن این کابل ها ، امکان بالقوه استون برقی را در آزمایش کنندگان و نصب کننده مدار به وجود می آورد. انتخاب این که مواد مورد استفاده در الزامات تنظیم احداث محله متکی باشد. یک طرح مالی نیز به همین ترتیب می تواند یک عنصر در چنین انتخابی باشد.

از کدام نوع سینی های کابل در صنایع استفاده می شود؟

1. سینی کابل سوراخ دار

سینی کابل سوراخ دار ساخت یک تکه است که تهویه یا ته جامد هستند. آنها در درجه اول با کابل های برق ، کابل های کنترل استفاده می شوند. بسته به مشخصات مشتری و شرایط سایت ، آنها در Light ، Medium و Heavy Duty وارد می شوند. سینی کابل سوراخ دار ساخت یک تکه است که تهویه یا ته جامد هستند. آنها در درجه اول با کابل های برق ، کابل های کنترل استفاده می شوند. بسته به مشخصات مشتری و شرایط سایت ، آنها در Light ، Medium و Heavy Duty وارد می شوند.

2. سینی کابل نردبان

سینی کابل نردبان نوع دارای دو کانال جانبی طولی است که توسط کانالهای مسافرتی جداگانه متصل شده است که دارای یک محافظت و قدرت ریلی جامد با اتصالات شعاعی صاف و انتخاب گسترده ای از مواد / اتمام است.

3. سینی کابل سبد

سینی کابل سبد به عنوان راه حل های برو برای مسیر یابی و پشتیبانی از تعداد کابل های متعدد توصیف شده است. قاب سیمی گردش هوا و تهویه کابل را تقویت می کند. این می تواند در زیر میز ، کف های مرتفع یا سیستم های سینی آویز مناسب باشد. می توانید سینی های سبد را برای تقاطع ها ، بخش های افقی ، بریس های نصب شده ، سخت افزار و برش سینی ها جمع کنید.

4. Raceways - سینی کابل Trunking

Tracing Raceway و Cable Tray Trunking در تخلیه کابل ها و سیم های زیرزمینی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. ما Raceway را در ستونهای منفرد یا چندگانه برای نصب یک یا چند اتصال کابل به طور همزمان ارائه می دهیم. دامنه ما بطور گسترده در ارتباطات از راه دور ، الکترونیک ، شرکت های برق و سایر موارد استفاده می شود.