چرا سینی های کابل در سازمان صنایع و فناوری اطلاعات نصب می شوند؟

نوعی از مصالح ساختمانی که برای نگه داشتن دوره ها ، کابل ها و سیم ها با خیال راحت در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد

تاریخ انتشار: 19بهمن1398

چرا سینی های کابل در سازمان صنایع و فناوری اطلاعات نصب می شوند؟

نوعی از مصالح ساختمانی که برای نگه داشتن دوره ها ، کابل ها و سیم ها با خیال راحت در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد ، سینی کابل نامیده می شود. این سینی های کابل ، نصب کننده ها را برای ترسیم این سیم ها در داخل یک مسیر برنامه ریزی شده ، مخالف اجازه داشتن آنها برای ادامه کار در فضای پشت بام و کشف کننده تقسیم کننده ها می دانند. سینی ها می توانند سیم های امنیتی یا انتقال الکتریکی ، اطلاعاتی را در همان نزدیکی با استفاده از هر روش دیگری از کابل های برقی که در داخل سازه مهم هستند ، مدیریت کنند. در حالی که خریدهای دقیق ممکن است در تضاد باشد ، اکثر استانداردهای ساخت و سازهای ملی و مجاور ، به ظرفیت سینی های کابل در ظرفیت های مختلف فراخوانی می کنند.

با پیشرفت فن آوری ، همین امر نیاز به روال های کارآمد تقویت کننده را نیز دارد. این روزها ساختمانها و گیاهان بیشتر مورد توجه اتوماسیون قرار می گیرند. علاقه به نوع پیچیده کابل و سیم کشی دروغ ، با دادن جواب های سریع ، همه کاره و لرزان برای این مشکلات به یک قطعه اساسی در تجارت و ساخت و سازهای مدرن تبدیل شده است. این امر باعث افزایش تولیدکنندگان سینی کابل شده است و اکنون چندین نوع مختلف از سینی های کابل به وجود آمده اند.

 

مدیریت کابل برای تأسیسات غذایی و آشامیدنی

 

 

سینی های کابل از نواحی بدون سرنشین منتقل شده از جنس استیل برای تولید وزن سبک و سپس گرم شدن در پی شکل دادن ، محکم شده اند. این می تواند از پلاستیک تقویت شده با فایبرگلاس (FRP) ، آلومینیوم یا فولاد ایجاد شود. محدوده صفحه شامل نردبان کابل سبک ، متوسط ، قابل ملاحظه و پراهمیت برای کابل های فلزی متصل شده است. سینی های کابل با تعهد بیش از حد از نوع تهویه ، پشتیبانی مداوم را برای کابل های غیر فلزی متصل می کنند. این کار برای مدیریت پس انداز مالی ، طیف گسترده ای از کابل های تلفن ، کابل های سیگنال ، کابل های برق و کابل های کنترل چند رسانا به پایان رسیده است.

چند فریم متفاوت وجود دارد که خریداران ممکن است انتخاب کنند. شناخته شده ترین این صفحه احتمالاً نوع نردبان است که بدون داشتن پشتیبان انتقالی می توان از آن برای کشش طولانی استفاده کرد. آنها سطح غیرقابل پیش بینی انتشار هوا برای سیم ها و کابل ها از هر طرف را نشان می دهند ، علاوه بر این برای ورود ساده از هر دو طرف روی صفحه تعیین می کنند. یک صفحه کابل قوی برای محافظت از کابل ها و سیم ها در داخل بسیار عمیق کار می کند ، در هر صورت تهویه ای ندارد. سینی های کابل تک ریلی بسیار متنوع و کارآمد هستند. یک ریل پشتی انفرادی در حال پایین آمدن از مرکز صفحه است ، و انگشتان خم شده به سمت راست راه آهن می چرخند تا سنگینی کابل ها را تقویت کنند. این نوع کابل ها تمایل به استفاده برای سیم کشی ولتاژ کم دارند.

اینها به راحتی قابل فهم و تضمین وفاداری مطلق مصرف کننده هستند زیرا از معیارهای صنعت برای مقاومت در برابر آتش سوزی و فرسایش ، بیمه درخشان و کیفیت استفاده می کنند. شغل اساسی صفحه کابل اطمینان از اطمینان کابل و سیم در داخل است. این سینی ها سیم را کاملاً متداول نگه می دارند و مراقبت و یافتن متغیرهای مربوط به سیم کشی را برای نیروی کار نگهدارنده آسانتر می کند. صفحه کابل این امکان را به شما می دهد که پس از یک سیم به منطقه خود بروید و هدف نهایی را برای نگه داری در ذهن داشته باشید. ایمن نگه داشتن این کابل ها ، امکان بالقوه استون برقی را در آزمایش کنندگان و نصب کننده مدار به وجود می آورد. انتخاب این که مواد مورد استفاده در پیش نیازهای تنظیم مقررات ساخت و ساز به شما متکی باشد. برنامه مالی ممکن است به همین ترتیب عنصری در چنین انتخابی باشد. حسابرسان محله و تولید کننده محله ممکن است بار یا حجم الکتریکی را که هر صفحه می تواند منتقل کند ، تصمیم بگیرند.