سینی کابل چیست؟

در سیم کشی الکتریکی ساختمانها ، از یک سیستم سینی کابل برای پشتیبانی از کابلهای برق عایق استفاده شده برای توزیع برق ، کنترل و ارتباط استفاده می شود.

تاریخ انتشار: 20بهمن1398

سینی کابل چیست؟

     در سیم کشی الکتریکی ساختمانها ، از یک سیستم سینی کابل برای پشتیبانی از کابلهای برق عایق استفاده شده برای توزیع برق ، کنترل و ارتباط استفاده می شود. سینی های کابل به عنوان جایگزینی برای سیم کشی های باز یا سیستم های رسانای الکتریکی استفاده می شوند و معمولاً برای مدیریت کابل در ساخت و سازهای تجاری و صنعتی استفاده می شوند. آنها به ویژه در شرایطی که تغییر در سیستم سیم کشی پیش بینی می شود مفید هستند ، زیرا کابل های جدید به جای کشیدن آنها از طریق لوله ، می توانند با گذاشتن آنها در سینی نصب شوند.

سینی کابل یک واحد یا مونتاژ واحدها یا بخش ها و اتصالات وابسته است که یک سیستم ساختاری سفت و سخت را می گیرد که برای ایمن بستن یا پشتیبانی از کابل ها و جاده های باریک استفاده می شود.

سینی کابل برای چیست استفاده می شود؟

چندین نوع سینی در برنامه های مختلف استفاده می شود. یک سینی پایین جامد حداکثر محافظت را در برابر کابل ها انجام می دهد ، اما برای ورود یا خروج کابل ها به برش سینی یا استفاده از اتصالات نیاز دارد. محفظه ای محکم و محکم برای کابل ها کانال کابل یا فرورفتگی کابل نامیده می شوند.

از چه ماده ای برای ساخت سینی کابل استفاده می شود؟

سینی های کابل مشترک از فولاد گالوانیزه ، استیل ضدزنگ ، آلومینیوم یا پلاستیک تقویت شده با فیبر شیشه ای ساخته شده اند. مواد مربوط به یک برنامه خاص بر اساس مکانی که در آن استفاده خواهد شد انتخاب شده است. سینی گالوانیزه ممکن است از ورق فولادی از پیش گالوانیزه ساخته شده در سینی باشد ، یا ممکن است بعد از ساخت گالوانیزه گرم شود. هنگامی که سینی گالوانیزه در طول زمینه برش داده شود ، معمولاً سطح برش داده شده با یک ترکیب غنی از روی نقاشی می شود تا فلز در برابر خوردگی محافظت شود.

ما تولید کننده سینی های زیر کابل هستیم

1. سینی کابل نردبان

نکته آخر درباره انعطاف پذیری تولید کننده سینی کابل است که شما برای این شرکت تعیین کرده اید. آیا آنها حاضرند مدل محصول یا خدمات را برای برآورده کردن نیازهای شما سفارشی کنند؟ انعطاف پذیری برای اطمینان از به دست آوردن کالای مورد نظر به جای کالای عمومی مهم است.

2. سینی کابل پایین جامد

یک سینی پایین جامد حداکثر محافظت را در برابر کابل ها انجام می دهد ، اما برای ورود یا خروج کابل ها به برش سینی یا استفاده از اتصالات نیاز دارد. محفظه ای محکم و محکم برای کابل ها کانال کابل یا فرورفتگی کابل نامیده می شوند.

3. سینی کابل از طریق

Trough Tray یک سینی کابل متشکل از تهویه یا کف جامد است که درون اعضای جانبی طولی موجود است. سینی فرورفتگی جامد ما برای حمل ابزار دقیق ، ارتباطات داده ، رایانه ، تلفن ، کنترل و کابل فیبر نوری از یک مکان به مکان دیگر استفاده می شود.

4. سینی کابل کانال

محفظه ای محکم و محکم برای کابل ها کانال کابل یا فرورفتگی کابل نامیده می شوند. ... کانال سینی پشتیبانی از قطره های کابل و کابل های شاخه از سیستم سینی کابل ستون فقرات را فراهم می کند. سینی کابل کانال هنگام نصب نامطلوب از سیم کابل سینی استفاده می شود.

5. سینی کابل سیم مش

سینی های کابل Wiremesh از سیم های فولادی با استحکام بالاتر ساخته شده اند. سینی ها با سیم های جوشکاری و ایجاد توری تولید می شوند. این شبکه بیشتر ساخته شده است تا کانال تشکیل شود و پس از اتمام مراحل.

6. سینی کابل تک راه آهن

     عموماً برای نصب کابلهای با ولتاژ و پاور کم استفاده می شود که حداکثر آزادی کابل ، پر کردن جانبی و سرعت برای نصب آنها فاکتورهایی هستند.