سینی کابل مش تولید کنندگان

سینی مش سیم یک مسیر نقطه به نقطه برای کابل ها را فراهم می کند.

تاریخ انتشار: 23بهمن1398

 سینی کابل مش تولید کنندگان

HUTAIB ELECTRICALSهمچنین سینی کابل مش سیم را تولید می کند ، سینی مش سیم یک مسیر نقطه به نقطه برای کابل ها را فراهم می کند. اینها از سیم فولادی با کیفیت بالا ساخته شده و در الگوی شبکه مستطیل 2 "× 4" جوش داده می شوند. شبکه به کانالهای U شکل می گیرد که کابل ها را پشتیبانی و حمل می کند. طراحی الگوی سوراخ باعث می شود که کابل ها از آنجا عبور کرده و به بالا و پایین بروند.

در مقایسه با سینی های کابل فایبرگلاس ، سینی کابل مش سیم از استحکام کششی و مقاومت مکانیکی بالاتری برخوردار است. جنس سینی های کابل مش سیم متنوعی است از جمله فولاد کربن با مبلمان مختلف و استیل ضد زنگ. پایان سطح مختلف می تواند متناسب با برنامه های مختلف باشد ،

HUTAIB ELECTRICALS از بهترین مواد برای بهتر تولید محصولات خود نسبت به سایر تولیدات استفاده می کند ، دارای سطحی است که از مواد روی از پیش گالوانیزه ساخته شده است ، و پودری پوشیده شده مطابق با EN: 10309-1999. ضخامت آن بالای 50 میکرون است ، رنگ اختیاری است.

ویژگی های سینی کابل مش سیم  Hutaib Electricals

نصب آسان

     شرکت Hutaib Electricals می تواند انواع لوازم جانبی از جمله اتصالات زاویه ای مختلف را تأمین کند تا نصب آسان و سریع انجام شود.

     ظاهر خوب

     سینی کابل مش از جنس استنلس استیل و گالوانیزه رنگی فلزی روشن ، و سینی کابل با روکش PVC می تواند رنگ های متنوعی را برای کاربردهای مختلف فراهم کند ، این می تواند ظاهر خوبی به محصول ببخشد.

     انعطاف پذیر و نفوذ پذیر

     عرضه الگوی سوراخ توسط Hutaib Electricals حداکثر انعطاف پذیر و قابل نفوذ در مورد کابل ها است و با استفاده از این طرح می توان کابل ها را در موقعیت خود نگه داشت.

     ارتفاع متنوع

     ارتفاع متفاوت برای انتخاب با توجه به اندازه های مختلف کابل.

     پایداری شیمیایی

     شرکت Hutaib Electricals از بهترین مواد از جنس استنلس استیل و مواد گالوانیزه گرم استفاده می کند تا بتواند از آن در محیط های اسیدی و قلیایی و سایر محیط های خشن استفاده کند.