پیوندهای بی سیم ایجاد کنید

کانال ارائه شده به طور گسترده ای برای قفسه های پشتیبانی شده از مجرای الکتریکی و لوله استفاده می شود و در بسیاری از صنایع یا شرکت ها بسیار مورد تقاضا است.

تاریخ انتشار: 23بهمن1398

پیوندهای بی سیم ایجاد کنید

با داشتن تخصص در بازار پدیده ، ما در برق و تجهیزات Hutaib در تهیه و تهیه کانال Unistrut Channel.Strut Channel چارچوبی ایده آل برای همه سیستمهای پشتیبانی نصب کرده ایم که به راحتی نصب شده است و انعطاف پذیری کامل برای اضافه کردن شبکه ای از برنامه های پشتیبانی ، بدون نیاز به جوشکاری فراهم می کند. کانال ارائه شده به طور گسترده ای برای قفسه های پشتیبانی شده از مجرای الکتریکی و لوله استفاده می شود و در بسیاری از صنایع یا شرکت ها بسیار مورد تقاضا است. این کانال با استفاده از تکنیک های نوآورانه و مواد اولیه عالی درجه تولید می شود. علاوه بر این ، مراجعین محترم ما می توانند از کانال Unistrut با قیمت مناسب در مدت زمان متعهد از این کانال Unistrut استفاده کنند. مهمترین مزیت کانالهای سازنده در ساخت و ساز این است که گزینه های زیادی برای اتصال سریع و آسان به طول و سایر موارد به کانال strut وجود دارد. ، با استفاده از انواع بست و پیچ و مهره مخصوص قایق موتوری. اگر تازه وارد سیستم قاب بندی Unistrut هستید و به چند نکته در مورد نحوه کار Unistrut احتیاج دارید ، ما این وبلاگ ها را برای شما داریم.

اشکال و مصالح موجود در محصول:
کانال بنیادی اساسی در بخش جعبه باز ، 1/5/8 در 1/5/8 اینچ مربع مربع قرار دارد. تغییرات مختلف در الگوهای با سوراخ های مختلف برای نصب به دیوارها و پشتیبانی وجود دارد. کانال جامد هیچ حفره ای از پیش نمایش نشده ندارد ، یا باید در سایت حفاری شود یا به روشی دیگر سوار شود. علاوه بر این ، اشکال با دو طول کانال جوش داده شده با هم به پشت یا عقب ساخته می شوند ، یا سه یا چهار در الگوهای مختلف با هم جوش داده می شوند تا عناصر ساختاری قوی تری تشکیل دهند. استروت به طور معمول از ورق استیل ساخته می شود ، با روکش روی ، رنگ ، اپوکسی ، روکش پودری یا سایر مواد دیگر. کانال Strut همچنین از فولاد ضد زنگ برای استفاده در آنجا استفاده می شود که زنگ زدگی می تواند به عنوان مثال به عنوان مثال در خارج از منزل ، امکاناتی با مواد خورنده تبدیل شود ، از آلیاژ آلومینیوم هنگام وزن یا مسئله ای از فایبرگلاس برای محیط های بسیار خورنده است.

ویژگی های کانال Unistrut:

  • کانال Unistrut دارای ویژگی های بسیاری است
  • مقاومت در برابر آب و هوا
  • دوام
  • ساخت و ساز قوی
  • سهولت در نصب   

کاربرد در صنعت:

از کانال Strut برای سوار کردن ، مهاربندی ، پشتیبانی و اتصال بارهای ساختاری سبک در ساخت و سازها استفاده می شود. اینها شامل لوله ها ، سیم برق و داده ، سیستم های مکانیکی از قبیل تهویه ، تهویه مطبوع و سایر سیستم های مکانیکی است. اشیاء را می توان با پیچ و مهره به کانال مهره وصل کرد ، که ممکن است یک چشمه برای سهولت در نصب داشته باشد. کانال Strut همچنین برای سایر کاربردهایی که نیاز به یک چارچوب محکم دارند ، از جمله میز کار ، سیستم قفسه بندی  قفسه تجهیزات و غیره استفاده می شود.
سینی های کابل برق Hutaib به دلیل ویژگی های مختلفی چون مقاومت در برابر خوردگی ، دوام و عملکرد قابل اعتماد شناخته می شوند. و مشتریان می توانند اینها را با قیمت های پیشرو در بازار خریداری کنند. ما قطعاً به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین کانال Unistruct را بدست آورید.