طبقه بندی سینی کابل

پل های کابل از نوع سینی نفت ، صنایع شیمیایی ، صنعت سبک و ارتباطات است که یکی از پرکاربردترین آنها است.

تاریخ انتشار: 24بهمن1398

طبقه بندی سینی کابل

بر اساس نوع شکاف ، سینی یا خط آبشار سبک ، سیفون ، اجزای سه طرفه ، چهار طرفه و بازوی کشویی (بازوی بازو) ، چوب لباسی و سایر سازه های سفت و سخت با سیستم کابل پشتیبانی محکم که شامل نام (از این پس نامیده می شود)


1 ، سینی کابل از نوع نردبان

پل های کابل از نوع نردبان CQ1-T مبتنی بر اطلاعات و پیشرفت های مربوط به طراحی هستند. دارای وزن سبک ، هزینه کم ، فرم ، راحتی نصب ، اتلاف گرمای مناسب ، تهویه و غیره می باشد. وی برای قطر بزرگ کابل ، مناسب برای تخمگذار کابل برق با ولتاژ بالا و پایین ، کاربرد دارد.

2 ، سینی کابل از نوع سینی

پل های کابل از نوع سینی نفت ، صنایع شیمیایی ، صنعت سبک و ارتباطات است که یکی از پرکاربردترین آنها است. دارای وزن سبک ، بار ، معمار است

سینی کابل (20) مشاهده ، مزایای ساختار ساده ، نصب آسان. این باید برای نصب کابل برق ، مناسب برای کنترل تخمگذار کابل ها اعمال شود.

3 ، سینی کابل از طریق

یک نوع کابل از نوع بسته ، یک پل کابلی بسته است. بیشترین کاربرد آن برای نصب کابل های رایانه ای ، کابل های ارتباطی ، کابل های ترموکوپل و سایر کابل های کنترل حساس سیستم است. محافظ کابل کنترل آن باعث ایجاد اختلال و خوردگی شدید در محافظت از کابل می شود.

سینی کابل به سبک آبشار ، سینی ، سینی از طریق مزایا و معایب مربوطه: سینی خط آبشار دارای تهویه مناسب ، بدون گرد و غبار ، از تداخل جلوگیری می کند. یک خط سینی از طریق سبک ، سینی با ضد گرد و غبار ، قابلیت ضد جوشکاری.