مقایسه سینی کابل مش سیم کابلوفیل و سینی معمولی

سینی کابلی Cablofil در سال 1972 وارد بازار فرانسه می شود که از ساختاری جدید برخوردار است

تاریخ انتشار: 20اسفند1398

مقایسه سینی کابل مش سیم کابلوفیل و سینی معمولی

سینی کابلی Cablofil در سال 1972 وارد بازار فرانسه می شود که از ساختاری جدید برخوردار است ، طراحی دقیق جوشکاری و کیفیت بالا باعث می شود آن را برای تخمگذار کابل ها مناسب برای مناسبت های مختلف قرار دهید.

در مقایسه با پل مشترک ، سینی کابل Cablofil مزایای بی نظیری دارد.

1. ظرفیت تحمل مکانیکی قابل اعتماد. هر نوع سینی Cablofil در معرض آزمایش دقیق استاندارد IEC61537 اروپا قرار دارد و می توان گزارش صدور گواهینامه را ارائه داد. به همین ترتیب ، هر نوع سینی کابل Cablofil دارای نقشه فاصله مکانیکی تحمل مکانیکی است که می تواند مرجع دقیقی برای طراحان ارائه دهد. این تعداد کابل با توجه به تجربه تخلیه نمی شود ، بنابراین از ریزش بیش از حد پل جلوگیری می کند و برای تجهیزات زیر خطری ایجاد نمی کند.

2 ، روش منحصر به فرد خم شدن بدون پیچ ، سریع و زیبا در مقایسه با پل منحنی معمولی ، پل Cablofil می تواند خمش رادیان دلخواه را فراهم کند ، نیازی به دستگاه خط خاص و جامد نیست ، با توجه به نیاز کارگران در صحنه برای مقابله. با ، می توانید در جلوه ای زیبا و عملی صرفه جویی کنید.

3 ، نصب سریع ، صرفه جویی در وقت. پل Cablofil با استفاده از اتصال سریع ثبت اختراع ، دیگر نیازی به پیچ کردن پیچ نیست ، مشتریان می توانند زمان نصب 1/3 را ذخیره کنند.

4 ، تابلوی خط تقسیم حرفه ای. خط پایین خط مشترک به سادگی از روی کابل پاره شده است و همین امر باعث می شود که کابل داده ارزشمند به خصوص فیبر شکسته نشود. پل Kabofi یک تابلوی توزیع حرفه ای را طراحی کرده است. هنگامی که خط آفلاین است ، خط داده را تا حدی قوس نگه می دارد ، از خم شدن جلوگیری می کند ، از خط داده محافظت می کند و از سرمایه گذاری و استمرار مشتریان محافظت می کند.

5. ساختار طبقه بندی شده. حالت شبکه اصلی پل Cablofil اجرای سیم کشی سازه های لایه لایه پیچیده را آسان تر می کند ، که دستیابی به آن توسط پل مشترک دشوار است. از این سیم کشی سلسله مراتبی روشن ، مشتری به احتمال زیاد کابل را مدیریت کرده و اتاق را حرفه ای تر و مرتب تر جلوه می دهد.

6 ، صفحه محافظ محافظ. پل Cablofil دارای یک پوشش محافظ ویژه است که می تواند از برخورد کابل جلوگیری کند و نقش محافظت از کابل را ایفا کند. پل معمولی نمی تواند به این عملکرد برسد ، معمولاً برای محافظت از کابل ، درب مخصوص کابینت را مشاهده می کنیم که باعث افزایش سرمایه گذاری و افزایش مدت زمان خواهد شد.

7 ، پایه مطمئن و مؤثر. استاندارد ملی تصریح واضح و مشخصی برای زمینگیر شدن پل دارد. بطور کلی ، این پل به دلیل ساختار پل یا دلایل دیگر زمینی نیست ، که باعث می شود منبع تداخل به راحتی با خط داده ارتباطی تداخل پیدا کند و در نتیجه خطاهای ارتباطی غیر ضروری ایجاد شود. پل Cablofil دارای لوازم جانبی مخصوص اتصال به زمین است که برای اطمینان از کیفیت ارتباط قابل اطمینان و کارآمد است.

8 ، ارتقاء سیستم و بهبود توانایی پل Cablofil می تواند تحریف زاویه دلخواه را تحقق بخشد ، این ویژگی باعث می شود که گسترش و تغییر آن آسان تر شود ، مزایای استفاده از پل معمولی را فراهم نمی کند ، هیچ چیز قابل مقایسه با این به روزرسانی و نگهداری سیستم مشتری نیست و پل Cablofil برای محافظت از سرمایه گذاری مشتری می توان از آن استفاده مجدد کرد.

9 ، سیستم کابل و محیط تولیدی اطراف آن تمیزتر ، بهداشت کابلوفیل و بهداشتی زیبا و انعطاف پذیر است. کل اتاق ماشین ، بدون فشار سنگین و سرکوب پل معمولی ، تمیز ، بهداشتی و زیبا به نظر می رسد و کارکنان تمایل بیشتری برای ماندن در اتاق ماشین دارند.