چرا یک سینی مش سیم گالوانیزه با فشار بالا می تواند ضد زنگ باشد؟

گالوانیزه گرم کردن برای فلزات ، یک روش ضد خوردگی موثر است.

تاریخ انتشار: 27اسفند1398

چرا یک سینی مش سیم گالوانیزه با فشار بالا می تواند ضد زنگ باشد؟

اول - معرفی گالوانیزه گرم

گالوانیزه گرم کردن برای فلزات ، یک روش ضد خوردگی موثر است. این ماده عمدتاً در مورد الزامات ضد خوردگی فلز در فضای باز در تأسیسات با ساختار بالا استفاده می شود. اصل کار آن فرو بردن فولاد در محلول روی با دمای حدود 500 درجه است ، به گونه ای که سطح فولاد به لایه روی وصل شود تا بتواند به هدف ضد خوردگی برسد. اخیراً با توسعه سریع صنعتی شدن ، الزامات محافظت از سطح قطعات فولادی بیشتر و بیشتر می شود و تقاضا برای گالوانیزه گرمکن به سرعت افزایش می یابد.

دوم - عملکرد محافظ گالوانیزه گرم

به طور معمول ، ضخامت الکترو گالوانیزاسیون در 5μm-20μm , مطابق با استانداردهای بین المللی ضخامت سینی کابل مش سیم بیش از 12 میکرومتر است ، اما ضخامت گالوانیزه گرم به طور کلی حداقل 35 متر ، حتی تا 200μm است. ضخامت گالوانیزاسیون گرم سینی کابل مش سیم در 60μm-80μm است. ضد خوردگی و قابلیت پوشش بسیار خوب است ، بدون ساندویچ آلی. همانطور که همه می دانند مکانیسم مقاومت در برابر خوردگی اتمسفر روی و محافظت مکانیکی و محافظت الکتروشیمیایی در شرایط خوردگی جوی لایه روی روی سطح ZnO ، Zn (OH) 2 و فیلم محافظتی در برابر خوردگی کربنات روی ، تا حدی باعث کاهش روی ، این لایه می شود. فیلم محافظ (همچنین به آسیب زنگ سفید نیز گفته می شود) یک فیلم جدید را تشکیل می دهد. هنگامی که لایه روی به شدت آسیب دیده و ماتریس آهن را به خطر می اندازد ، روی می تواند ماتریس را از محافظت الکتروشیمیایی محافظت کند. پتانسیل استاندارد روی -0.76V است ، پتانسیل استاندارد آهن -0.44V است. هنگامی که روی و آهن باتری را تشکیل می دهند ، روی به عنوان آند حل می شود و از آهن به عنوان کاتدی برای محافظت استفاده می شود.

سوم: فناوری گالوانیزه گرم

تغذیه-ترشی-شستشو-حلال-خشک کردن-گالوانیزه گرم- داخل- خارج- نورد- نورد- علامت گذاری ، علامت گذاری - غیرفعال کردن- بازرسی و بسته بندی
سال های ضد خوردگی گالوانیزه گرم ، طولانی است ، اما سال های ضد خوردگی در محیط های مختلف متفاوت است: 13 سال در مناطق سنگین صنعتی ، 50 سال در اقیانوس ، 104 سال در حومه و 30 سال در شهر.

چهارم: نقاط داغ گالوانیزه گرم

1 ، مقاومت در برابر خوردگی خوب ، بادوام است: در محیط سخت حومه ، ضخامت استاندارد گالوانیزه ضد زنگ می تواند بیش از 50 سال بدون تعمیر حفظ شود. در مناطق شهری یا برون مرزی ، روکش استاندارد آنتی استور گالوانیزه گرم و گرم ، می تواند به مدت 20 تا 30 سال بدون نیاز به تعمیر نگهداری شود.

2 ، قابلیت اطمینان خوب است: لایه گالوانیزه و فولاد ترکیبی متالورژی هستند ، به بخشی از سطح فولاد تبدیل می شوند ، بنابراین دوام پوشش قابل اطمینان تر است.

3 ، استحکام پوشش قوی است: لایه گالوانیزه ساختار متالورژیکی خاصی را تشکیل می دهد ، که هنگام حمل و استفاده می تواند در برابر آسیب مکانیکی مقاومت کند.

4 ، حفاظت جامع: هر قسمت از قطعات آبکاری می تواند با روی آبکاری شود ، حتی در غرق شده ، گوشه تیز و مکان مخفی می تواند کاملاً محافظت شود.

5 ، آزمون ساده: آزمون غیر مخرب لایه سطح ضخامت پوشش گالوانیزه با افت فشار گرمایی می تواند بصری و ساده باشد.

6 ، قابلیت اطمینان: مطابق با مشخصات برای اجرای گالوانیزه ISO 1461 ، کمترین میزان ضخامت لایه روی ، BS EN ، کمترین حد ضخامت لایه روی است ، بنابراین دوره ضد جوش و عملکرد قابل اعتماد است.

پنجم: چرا یک سینی کابل سبد گالوانیزه با آب گرم انتخاب کنید؟

1. سینی کابل سبد گالوانیزه با افت فشار گرم می تواند در محیط سخت سازگار باشد و در محیط های خورنده و مرطوب قابل استفاده است. به عنوان مثال در فضای باز ، زیرزمین ، کارخانه شیمیایی و غیره. می توان از آن برای انرژی بادی ، نیروگاه هسته ای ، انرژی خورشیدی و سایر صنایع استفاده کرد

2- نیروی چسبنده سینی کابل گالوانیزه گرم ، بسیار قوی است و ضخامت لایه روی یکنواخت است.

3. عمر سرویس سینی کابل گالوانیزه طولانی است و سینی کابل مش سیم Qiaobang به مدت 15 سال تضمین می شود.

4- ضخامت لایه روی در پل گالوانیزه گرم غوطه وری بیش از 60 تا 80 میلی متر

5- پل گالوانیزه ای با حرارت زیاد زنگ نمی زند

6- احتمال تخریب لایه روی در فرآیند حمل و نقل پل گالوانیزه گرم ، کم است