10 راه برتر برای به دست آوردن کابل ها تحت کنترل سینی کابل

هنگامی که شما در نهایت تصمیم گرفتید که وقت بگذارید کاری راجع به لانه های آن کابل ها انجام دهید.

تاریخ انتشار: 14فروردين1399

10راه برتر برای به دست آوردن کابل ها تحت کنترل

هنگامی که شما در نهایت تصمیم گرفتید که وقت بگذارید کاری راجع به لانه های آن کابل ها انجام دهید که مانند kudzu پخش می شوند ، لازم نیست وقت و هزینه زیادی را صرف کنید تا بتوانید آن را کنترل کنید. این که آیا شما قصد دارید سیم های هدفون خود را به طور درهم و برهم در کیسه ورزشگاه خود ذخیره نکنید ، اسپاگتی های زشت سیم را که می خواهید در زیر میزتان بیشتر لگد بزنید مخفی کنید ، یا شارژرهای وسایل و فیش های برق را سازماندهی کنید ، ما چندین ترفند مدیریتی بند ناف را برای شما به دست آورده ایم. . برای گرفتن عکس و فیلم از 10 روش مورد علاقه ما برای گرفتن کابلهای تحت کنترل ، پرش کنید.

 10- اگر شاخه های خود را با برچسب

 خزیدن در زیر میز شما برای تنظیم مجدد نوار قدرت ، درد در زانوها به اندازه کافی است بدون آنکه حدس بزنید کدام منبع تغذیه متعلق به کدام اسباب است. اگر می خواهید چیزی کوچکتر و زیبا تر از سازنده برچسب شما باشد یا بتواند نوار ماسک و نشانگر را تولید کند ، شاخه های خود را با مجموعه 6 دلاری از برچسب های شناسایی ID PILOT که قبلاً ذکر شده بود ، شناسایی کنید. هر برچسب کوچک و گرد است و عکسی از اسباب بازی وصل شده به پلاگین را نشان می دهد.

9- بندهای طولی را با بندهای DIY کوتاه کنید

هنگامی که از بند ناف اضافی هدفون استفاده می کنید ، زمان آن است که بسته بندی کنید. با یک تشک لاستیکی و مقداری قیچی ، یک بند کوتاه نرم "کابل" را برش دهید. یا مجدداً یک حلقه حلقوی حلقوی را هدف قرار دهید تا یک بند ناف بی پایان (کوتاه) کوتاه شود و آن را رها کنید ، آن کارت اعتباری قدیمی را به یک سیم کابل تبدیل کنید ، یا برای گزینه ای بسیار ارزان (و شفاف تر) سیم پیچ که مکنده آن است را به یک سکه تبدیل کنید. در عوض بسته بندی.

8- کراوات کابل کابل Millepede قابل استفاده مجدد

شما باید زمان اتصال سیم کابل پلاستیکی با شماره استاندارد را قطع کنید ، اما سیم کابل Millepede قابل استفاده مجدد (ارسال نامه اصلی) قابل بازگشت نیست ، زنجیره ای به رنگ دیزی است و طبق گفته یک خواننده در وبلاگ Cool Tools ، وارد شوید. اندازه ها به اندازه کافی بزرگ و قوی هستند تا چمدان های بالای ماشین را ببندید. برای مدیریت منظم بند ناف ، ما همچنین دوست داریم پیکربندی های رنگارنگ و قابل استفاده مجدد که در اکثر فروشگاه های عرضه لوازم اداری موجود است.

7. ایستگاه شارژ مخفی کابل خود را بسازید

از digicam گرفته تا تلفن همراه تا iPod ، همه ما وسایل وسایل سیم کشی را برای شارژ روز و روز خود داریم. همه آنها را در یک ایستگاه شارژ واحد سازماندهی کنید ، که ساختن خود از انواع مواد بسیار آسان است. در اینجا ایستگاه شارژ nightstand Ikea اصلاح شده ، یک ایستگاه شارژ شده جعبه ابزار پلاستیکی 3 دلاری و یک جعبه رسانه به یک سازمان دهنده کابل زیبا و ایستگاه شارژ (پست اصلی) تبدیل شده است.

6. کابل ها را با عایق لوله ای فوم مخفی کنید

کثیفی از کابل های ابزارک را با قطعه ای از عایق لوله ای ارزان فوم در نزدیکی نوار برق مخلوط کنید. فقط عایق را به اندازه برش دهید ، طول را قطعه قطعه کنید ، کابل های خود را درون آن قرار دهید و انتهای آن را از طریق شکاف بیرون بکشید. هو-چی؟ وبلاگ Unclutterer از عکس های مرحله به مرحله بهره می برد. راه حل لوله ای مشابه نرم و انعطاف پذیر گیرنده کابل لوله PVC نیست.

5. بندهای فرمی را در یک لوله حوله کاغذی ذخیره کنید

تصویر برای مقاله با 10 راه برتر برای به دست آوردن کابل ها تحت کنترل
بندهای فرمت خود را در بسته بندی فشرده و عاری از لکه دار با استفاده از لوله های حوله کاغذی مقوایی باقی مانده ذخیره کنید. ما فقط عاشق این ترفند دفع شونده مبتکرانه هستیم که زیباترین چیز در جهان نیست ، بلکه باعث می شود شمع تارهای افزودنی شما در گنجه بسیار بیشتر کنترل شود.

4- استاد هنر بند ناف-بند بند

به فیلم بالا ضربه بزنید تا ببینید که چگونه یک بند حلقه ای را سریعاً رها کنید و دور MP3 player خود را بپیچید ، به این ترتیب که پس از بیرون آوردن iPod از کیف خود در دستگاه ، دیگر نیازی به 10 دقیقه وقت گذرانی ندارید. سالن ورزش. به روزرسانی و اخطار: خوانندگان گزارش می دهند که پیچیدن سیم به این محکم ، غالباً به ویژه در گرما ، می تواند به آنها آسیب برساند. به خطر خودتان ادامه دهید.

3. پلاگین ها را با کلیپ باند بگیرید

شاخه های برق لپ تاپ و تلفن همراه خود را با استفاده از یک کلیپ چسب ساده ، از پشت میز خود نکشید و بدون نیاز به اصلاح آن ، از آن استفاده کنید. فقط گیره سیم را رها کنید ، پلاگین را از طریق آن اجرا کنید و بر روی پشت میز گیره بزنید. مجموعه کامل فلیکر lihab را مشاهده کنید تا آن را در عمل مشاهده کنید.

2. کابل های زیر میز را با یک سبد سیم از کف خارج کنید

با استفاده از یک سبد سیم ساده ، تمام سیم های USB ، مانیتور ، FireWire ، صوتی و سیم را از کف زیر میز خود خارج کنید. بررسی کنید چگونه آدم میز Ikea خود را با سبد Ikea ، برخی اتصالات کابل و کمی چربی آرنج به یک فضای کاری بی سیم تبدیل کرد.

1. وسایل خود را به یک Pegboard سوار کنید

با استفاده از اتصالات سیم یا کابل ، تمام وسایل جانبی و طنابهای آنها را بر روی یک تخته مفتول ببندید ، سپس تمام چاقوهای زیر میز خود را برای یکی از ایده آلترین راه حلهای سازمان دهی DIY که در گذشته مشاهده کرده اید ، قرار دهید. این پروژه اصلی است ، و در اینجا یک گالری از خواننده Lifehacker وجود دارد که روی آن قرار گرفته است (تصویر درست است.) یک ریف دیگر در پروژه نصب مونتاژ گیره ای به جای آن از توری و گیره سیم استفاده می کند ، اما هیچ پیچ یا چسب مناسب برای کار شما یا میز خواب نیست.

 

سینی های کابل فایبرگلاس از پلاستیک های تقویت شده با فایبرگلاس و مقاوم در برابر شعله و سایر مواد ساخته شده اند و توسط مواد قالب کامپوزیت و شبکه های محافظ فولادی ضدزنگ فشرده می شوند.