تفاوت بین سینی کابل مش سیم و تنه کابل مشترک

سینی کابل سیم با کلی متفاوت است ، در سال های اخیر نوع جدیدی است ، در مقایسه با سینی کابل سنتی ، مزایای آن آشکارتر است.

تاریخ انتشار: 28ارديبهشت1399

تفاوت بین سینی کابل مش سیم و تنه کابل مشترک

سینی کابل سبد اغلب در انقباض دیتاسنتر استفاده می شود. چرا اینقدر محبوب است؟ تفاوت بین سینی کابل مش سیم و تنه کابل معمولی چیست؟ مزایای آن چیست؟

(1) مفهوم
سینی کابل سیم با کلی متفاوت است ، در سال های اخیر نوع جدیدی است ، در مقایسه با سینی کابل سنتی ، مزایای آن آشکارتر است. ایده سینی سبد توسط اروپایی ها مطرح شد و ابتدا از آن استفاده شد. پس از سال 2004 ، به تدریج به چین معرفی شد. بیشترین مشتریان اول شعب چینی از شرکتهای بزرگ خارجی بودند. در سال های اخیر ، شرکت های بزرگ چینی نیز به تدریج استفاده از سینی کابل شبکه را دنبال کرده اند. اعتقاد بر این است که سینی کابل شبکه در آینده نزدیک در صنعت پل ظاهر می شود.

(2) مزایا
نوع باز سینی باعث می شود همه کابل ها قابل رویت باشند. به کیفیت بالاتر مهندسی سیم کشی احتیاج دارد. در صورت عدم موفقیت ، می تواند به سرعت کابل مشکل را تعیین کرده و اقدامات مربوطه را انجام دهد. و از آنجا که کابل به طور طبیعی تهویه و اتلاف می شود ، گرما جمع نمی شود. از کابل با سطح مقطع کوچکتر استفاده می شود تا هزینه خرید کابل کاهش یابد.

سینی کابل شبکه می تواند از هر نقطه خارج شود ، که اتصال آن با ماشین ها و تجهیزات مختلف بسیار راحت است و همچنین می تواند نقطه دلخواه را در خواست تغییر دهد. علاوه بر این ، می توان آن را در بالا  پایین و اطراف تجهیزات تولید نصب کرد و به راحتی می توانید وسط وسایل مختلف راه بروید و در امتداد خط تولید و خط مونتاژ نصب کنید. و به دلیل اینکه کاملاً باز است ، موش ها نمی توانند لانه بزنند.

سینی کابل مش سیم با دوام ، ایمن و محکم است. سینی کابل مش سیم Qiaobang توسط سیم پر سرعت با کیفیت بالا جوش داده شده است که بیشترین آزمایشات را در جهان پشت سر گذاشته است و قویترین عملکرد تحمل را با کمترین وزن خود در اختیار کاربران قرار می دهد. ظرفیت تحمل سینی کابل QIAOBANG (بدون هیچگونه پشتیبانی در وسط 3M) حداقل 172 کیلوگرم است. علاوه بر تصفیه سطحی از قبیل گالوانیزه ، آبکاری داغ و پاشش پلاستیک ، سینی و لوازم جانبی QIAOBANG WIRE MESH CABLE TRY و لوازم جانبی آن نیز از سری فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا 304 برخوردار بوده که از بین رفته است. پس از آزمایش اسپری نمک ، طول عمر سطح سه تا چهار برابر بیشتر از فولاد ضدزنگ درمان نشده است ، حتی در محیط شدید نیز می تواند از دوام طولانی مدت استفاده کند.


(3) مقاومت در برابر آتش قوی - می توان آن را به مدت 90 دقیقه در دمای بالا 1000 ℃ نگه داشته برای حفاظت از ایمنی از پل.

(4) نصب و نگهداری مناسب و انعطاف پذیر و مناسب - محصولات سینی کابل مش QIAOBANG می تواند آرنج های مختلف ، سه راه ، صلیب و غیره را در سایت تولید کند و زمان نصب را بسیار کاهش می دهد. سیستم نصب سریع سینی کابل از قبیل: قطعه اتصال سریع و سگک اتصال سریع کمربند ، دو بخش مستقیم پل را می توان به سرعت بدون مهره پیچ متصل کرد و حداقل 1/3 از زمان نصب را در مقایسه با پل سنتی صرفه جویی می کند ، بنابراین که پروژه می تواند به موقع به پایان برسد.