اقداماتی که هر صنعت سینی کابل باید در پی کووید 19 انجام دهد

Coronavirus تاکنون در بخش های تولید و صادرات هند - از جمله داروها ، الکترونیک ، پارچه و مواد شیمیایی - تأثیر داشته است.

تاریخ انتشار: 30ارديبهشت1399

اقداماتی که هر صنعت سینی کابل باید در پی کووید 19 انجام دهد.

Coronavirus تاکنون در بخش های تولید و صادرات هند - از جمله داروها ، الکترونیک ، پارچه و مواد شیمیایی - تأثیر داشته است. دولت گفت که تمام اقدامات لازم را برای محافظت از صنعت هند در برابر تهدید ، به ویژه در زمینه کالاهای واسطه که سالانه 30 میلیارد دلار تجارت دو جانبه در آن انجام می شود ، انجام می دهد.

در حین شیوع بیماری همه گیر Covid 19 ، بسیار ضروری است که صنایع نه تنها رعایت اصول بهداشتی را انجام دهند ، نه تنها کارگران خود را رعایت کنند بلکه کارخانه ها ، صنایع و انبارها را نیز به صورت عمیق تمیز کنند و آن را به یک محیط سالم برای ایمنی همه تبدیل کنند!

برای جلوگیری از Covid-19 چه اقدامات احتیاطی می توانید انجام دهید؟

قبل از ورود به منطقه وسایل مورد نیاز برای تمیز کردن را جمع آوری کرده و تمیز کردن آغاز می شود. این ممکن است موارد زیر را شامل شود:
● تجهیزات حفاظت فردی (PPE)
● تمیز کردن تجهیزات و راه حل
● کیسه زباله زباله
● مالش دست الکلی.
در زیر چند دستورالعمل ما که هر صنعت و همچنین کارگران آنها باید رعایت کنند برای اطمینان از اینکه همه کمک می کنند تا از آلوده بودن در امان باشند ، استفاده می شود.

1. کارگران شما باید از بهداشت خوب ، از جمله استفاده کنند

● شستن دست های مکرر و یا مطابق با اصول بهداشتی دست
● محدود کردن تماس با دیگران، از جمله از طریق دست دادن، و
● هنگام سرفه یا عطسه کردن با بافت تمیز یا آرنج آنها ، دهان خود را پوشانده است.
to برای کار ماسک بپوشید

2. ترغیب بهداشت خوب توسط همه در محل کار توسط:

● دسترسی به ایستگاه های بهداشت دست هنگام ورود و خروج.
● استفاده از دستکش در حالی که کار و دور آنها را به درستی پس از استفاده.
● اگر می توانید ، علائم خود را در اطراف محل کار خود قرار دهید تا به کارگران و دیگران یادآوری کنید که چگونه و چه زمانی دست های خود را شستشو دهند.

3. می توانید یک محیط کار فراهم کنید که بدون خطر سلامتی و ایمنی باشد. این شامل:

● دسترسی به امکانات برای بهداشت خوب مانند کافی از صابون، آب و کاغذ توالت ارائه، و مطمئن شوید که کارخانه های تولیدی، ماشین آلات، انبارها نگهداری می شوند تمیز و در خوب حال کار.
● صنایع باید در محل به طور منظم، تمیز کردن برنامه ریزی شده از محل کار / لوازم / انبار خود داشته باشند. اطمینان حاصل کنید که مناطقی که روزانه توسط کارگران یا سایرین تمیز می شوند تمیز می شوند.
● مناطق غالبا را لمس کرد و سطوح باید چندین بار تمیز شود در روز است. این شامل تجهیزات ، دکمه های آسانسور ، نرده های دستی ، جداول ، پیشخوان ها ، دستگیره درها ، و سینک ها ، سوئیچ ها و غیره
● هنگام تمیز کردن ، کارگران باید با پوشیدن دستکش و شستن کامل دستها یا استفاده از ضدعفونی کننده دست الکل قبل و بعد از پوشیدن دستکش ، خطر ابتلا به COVID-19 را به حداقل برسانند.

● اگر یک کارگر در محل کار در معرض COVID-19 قرار داشته باشد ، باید مناطقی را تمیز کنید که محل کار در آن قرار گرفته است.
● برای کند کردن شیوع ویروس ، کلیه کارفرمایان باید فاصله جسمی مناسب را مطابق با قوانین ایالتی و قلمرو اجرا کنند ، تا آنجا که قابل قبول باشد.
● یعنی فاصله فیزیکی حفظ فاصله لازم از هم جدا. در حال حاضر حداقل 1.5 متر از دیگران فاصله دارد.
● بسته به محل کار شما ، همیشه ممکن نیست فاصله مورد نیاز را از هم جدا کنید. در جایی که این مورد وجود دارد ، باید به این فکر کنید که آیا کارهای دیگری وجود دارد که می توانید برای به حداقل رساندن انتقال ویروس انجام دهید. همچنین توسط افرادی که نیازی به حضور در آنجا ندارند باید دسترسی به محل کار را نیز محدود کنید. این شامل کودکان و سایر اقوام کارگران شما می شود.

صنایع باید کارگران با تجهیزات مناسب حفاظت شخصی (PPE) و امکانات و اطلاعات و آموزش در چگونه و چرا آنها را ملزم به استفاده از آنها را فراهم می کند.
● PPE می تواند شامل دستکش ، محافظت از چشم و ماسک صورت باشد
● کارگران می تواند به کارگردانی به پوشیدن P2 و یا ماسک N95 اگر کارفرما، در مشورت با کارگران، آن را اندازه گیری کنترل لازم را برای به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس می باشد.
● کارگران ملزم به پوشیدن یک ماسک نیاز به در چگونه به پوشیدن، حذف و دور از ماسک، از جمله انجام بهداشت دست قبل از اتصالات ماسک و پس از مصرف آن را خاموش آموزش داده می شود. ماسک ها نیز در صورت لزوم باید نگهداری یا تعویض شوند و به درستی انبار شوند
● یک کارفرما ممکن است بخواهید برای نظارت بر سلامت از کارگران خود را (به عنوان مثال از طریق اداره چک درجه حرارت) به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در مدیریت یک COVID-19 شیوع بیماری در محل کار خود.

با این حال ، برای بسیاری از مکانهای کاری یا صنایع ، ممکن است در انجام بررسی دما برای کارگران یا سایر افراد ، فواید کمی داشته باشد. این امر به این دلیل است که بررسی دما ، آیا شخص COVID-19 را به کارفرمایان نمی گوید. این امکان وجود دارد که یک فرد بدون علامت باشد یا در دارویی باشد که باعث کاهش درجه حرارت آنها شود. همچنین ممکن است فرد بخاطر دلیل دیگری که به COVID-19 ربطی ندارد دما داشته باشد. یک کارفرما باید کنترل های شناخته شده ای مانند اقدامات بهداشتی ، از راه دور جسمی و تجهیزات محافظ شخصی را به جای تکیه بر کنترل های دما اعمال کند. همچنین یک کارفرما باید از کارگران بخواهد که در صورت عدم احساس احساس ناراحتی ، از جمله اگر تب دارند ، به آنها بگوید و هنگام انجام کار از آنها بخواهد که به خانه بروند.

4- تمیز کردن سطوح سخت (به عنوان مثال تخته های نیمکت) باید با استفاده از:

● کلیه مبلمان ، تجهیزات ، سطوح افقی و تمام سطحی که اغلب لمس می شود (مانند دستگیره درب) باید کاملاً تمیز شود.
● هنگامی که وسایل را نمی توان با استفاده از مواد شوینده تمیز کرد یا لباسشویی کرد ، به عنوان مثال مبلمان و تشک های بدون درز ، باید از بخار تمیز استفاده شود
● یک پاک کننده فیزیکی با استفاده از یک ماده شوینده ترکیبی و 1000ppm محلول سفید کننده (2 در 1 تمیز) که روزانه از یک محلول غلیظ تهیه می شود. دستورالعمل های سازنده را برای رقیق کردن دنبال کنید.
● یک فیزیکی تمیز با استفاده از مواد شوینده و آب به دنبال یک راه حل تمیز با 1،000ppm سفید کننده (2 مرحله تمیز)، برای مثال، سفید کننده های خانگی و یا راه حل سفید کننده بیمارستان درجه است که به آسانی از فروشگاه های خرده فروشی در دسترس هستند.

● راه حل سفید کننده باید روزانه تازه ساخته شده و دستکش باید در هنگام حمل و نقل و آماده سازی راه حل سفید کننده استفاده می شود. در صورت پاشش باید عینک محافظ پوشید.
● تجهیزات تمیز کردن از جمله سر پاک کردن و پارچه باید با استفاده از آب گرم متمرکز و به طور کامل قبل از استفاده مجدد خشک شده است. تجهیزات تمیز کردن مانند سطل ها باید با یک دسته جدید از محلول سفید کننده کلر خالی و تمیز شوند و اجازه دهید قبل از استفاده مجدد کاملاً خشک شود.

تأثیر Covid-19 در صنعت کابل و تولید برق چیست؟