چرا ما نیاز به همگام سازی ژنراتورها با کابلها را داریم؟

ژنراتورهای همگام سازی بسیار مهم هستند و می توان با کمک پانل های هماهنگ سازی این کار را انجام داد.

تاریخ انتشار: 12خرداد1399

چرا ما نیاز به همگام سازی ژنراتورها داریم؟

     برای تحویل نیرو
     برای نیروگاه های تجاری
     برای جلوگیری از آسیب دیدن واحدها
     برای صرفه جویی در مصرف سوخت
 
ژنراتورهای همگام سازی بسیار مهم هستند و می توان با کمک پانل های هماهنگ سازی این کار را انجام داد. تطبیق پارامترهای ژنراتور از نزدیک می تواند کل سیستم قدرت شما را سالم نگه دارد.
برای انجام کارآمد ، پانل های همگام سازی ژنراتور شما باید شرایط سیستم شما را برآورده سازند. این می تواند با پارامترهای مورد نیاز شما مطابقت داشته و به حفظ آن کمک کند. همچنین می توانید از پنل های هماهنگ سازی استفاده کنید تا به ژنراتورهای خود کمک کنید در مصرف سوخت در مصرف انرژی خود صرفه جویی کرده و هزینه های کلی ابزار خود را کاهش دهند.
پنل های مختلفی وجود دارد که بسته به نیاز شما می توانند به صورت دستی و اتوماتیک کار کنند. می توانید از این کار برای یک ژنراتور یا بیشتر استفاده کنید تا از آسیب رسیدن اجزای قدرت جلوگیری کنید.

بیشتر نیروگاه ها و ساختمان های تجاری از قبل دارای تابلوهای هماهنگ سازی هستند. اگر هنوز یکی از آنها را ندارید ، باید واقعاً همگام سازی ژنراتورهای خود را با این پانل ها در نظر بگیرید. گذشته از این دلیل ، در اینجا دلایل دیگری وجود دارد که چرا باید همگام سازی ژنراتورهای خود را انجام دهید.
 
برای تحویل نیرو

تحویل برق به طور مساوی باید هدف هر کارخانه یا تأسیسات باشد یا در صورت مدیریت یک ساختمان ، جایگزین دیگری باشد. توزیع قدرت ضروری است. شما باید تعادل را در پارامترها به وجود آورید تا مطمئن شوید همه چیز در آن قرار دارد و هموار اجرا می شود. برای تأمین برق کارآمد ، پانل های هماهنگ سازی و هماهنگ سازی مناسب می تواند به صورت خودکار و دستی برای شما فراهم شود تا بتوانید برق را به طور موثر تحویل بگیرید.
مطابق با پارامترهای مختلف مانند ولتاژ ، زاویه فاز ، فرکانس ، دنباله فاز و موارد دیگر تضمین می کند که سیستم برق به درستی در حال اجرا است. برای اطمینان از این که این برنامه به درستی اجرا می شود ، هماهنگی لازم است. ژنراتورها قادر به ارائه قدرت به سیستم نیستند ، مگر اینکه همه این پارامترها مطابقت داشته باشند. این کار با استفاده از پانل های هماهنگ سازی قابل انجام است. اگر پارامترهای گفته شده را برآورده نکنید ، نمی توانید نیرو را تهیه و تولید کنید.
 
برای نیروگاه های تجاری
 
مدیریت چند واحد تولید کننده برای مدیریت بسیار زیاد است. انجام این کار بصورت دستی دشوار است زیرا در صورت عدم سوء استفاده در معرض خطا قرار می گیرد. اگر یک نیروگاه تجاری در حال راه اندازی هستید ، بهتر است در پانل های هماهنگ سازی با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید تا به طور قابل توجهی عملکرد و پیشرفت خود را بهبود بخشید.
نیروگاه های تجاری از چندین واحد تولید کننده برای تأمین انرژی استفاده می کنند. این بسیار امن تر از استفاده از یک واحد بزرگ است. این بسیار مطمئن تر از استفاده از یک واحد واحد است و در مقایسه با استفاده از واحدهای واحد قدرت بار بهتری را ارائه می دهد. هر واحد تولید کننده هنوز هم در مواردی که یک واحد کم باشد همگام سازی می شود.
مهم است که نیروگاه تجاری شما همچنان در حال اجرا و بهینه باشد. با همگام سازی ژنراتورها و استفاده از پنل های همگام ، قدرت و سرمایه گذاری های شما در شرایط اولیه باقی می ماند.
 
برای جلوگیری از آسیب دیدن واحدها

واحدهای آسیب دیده می توانند باعث اختلال در عملکرد شما شوند که این امر می تواند پرهزینه باشد. تعویض یا تعمیر واحدهای تولیدی شما گزینه ای است که اگر وضعیت بسیار بد باشد می توانید انجام دهید. اما اگر با هماهنگی و محافظت مؤثر از واحدها در برابر آسیب ، می توانید در هزینه صرفه جویی کنید ، این بسیار مقرون به صرفه است.
اگر مراقب سیستم قدرت خود نیستید ، می توانید به واحدهای سیستم برق خود آسیب رسانده و عملیات را به موقع متوقف کنید. همگام سازی ژنراتور باید انجام شود تا از آسیب رسیدن به واحد و سیستم برق جلوگیری شود. از آنجا که پارامترها از نزدیک تطابق دارند ، می تواند از تغییرات آنی جلوگیری کند که می تواند سیستم شما را از تعادل دور کند. اگر ژنراتورهای خود را همگام سازی نکنید ، نمی توانید از طریق سیستم خود قدرت را اجرا کنید که بلافاصله هدف ژنراتور شما را خراب می کند.
 
برای صرفه جویی در مصرف سوخت
مصرف سوخت پرهزینه است و در کنار سایر کارخانه های ساختمانی شما می توانند به طور خودکار گران شوند. اگر بتوانید مصرف سوخت خود را کاهش دهید ، یک انتخاب مالی عالی خواهد بود. می توانید هزینه های پس انداز شده را صرف به روزرسانی ها و بهبود بخش های دیگر تسهیلات خود کنید. برای صرفه جویی در مصرف سوخت ، همگام سازی ژنراتورها و استفاده از پنل هماهنگ سازی می تواند آن را بهبود بخشد.
بار ژنراتور می تواند به جای یک واحد توسط واحدهای بیشتری به اشتراک گذاشته شود. این امر تقاضای کمتری را برای دوره های طولانی تر ایجاد می کند که منجر به مصرف سوخت کمتر می شود. هنگامی که تقاضای بار دوباره افزایش می یابد ، هماهنگ سازی اطمینان حاصل می کند که هر واحد متصل شده و به بار وصل می شود. واحد كنترل در پانل هماهنگ سازي دريافت كرده است كه منبع تغذيه اصلي ترميم شود و يك دوره مشاهده قبل از اتصال مجدد منبع اصلي انجام شود.
 
غذای کلیدی

ژنراتورهای هماهنگ کارآمد و بهتر از چندین واحد داینکرون شده دارند. ژنراتورهایی که هماهنگ شده اند قادر به تأمین انرژی کارآمد ، کاهش هزینه سوخت و جلوگیری از آسیب دیدن واحدها هستند. از پانل های هماهنگ سازی برای توزیع قدرت بار استفاده کنید و همه چیز را به درستی کار کنید.
داشتن مجموعه ای از این پنل ها ضروری است. اگر هنوز یکی از آنها را ندارید ، به طور جدی از این مزایای شگفت انگیز غافل می شوید. اگر مدیر ساختمان یک نیروگاه تجاری هستید و یا در مدیریت انرژی خود به یک راه حل مؤثر نیاز دارید ، می توانید از این به طور مؤثر استفاده کنید. چنگ زدن به پانل هماهنگ سازی خود را در تکنولوژی ترانس!