تمیز کردن و نگهداری از نصب سینی کابل شما

ینی های کابل مزیت صنایعی است که با سیستم مسی مسی کار می کنند و به دنبال راه حل های معتبر هستند.

تاریخ انتشار: 20خرداد1399

تمیز کردن و نگهداری از نصب سینی کابل شما

سینی های کابل مزیت صنایعی است که با سیستم  مسی کار می کنند و به دنبال راه حل های معتبر هستند. سینی های کابل یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت سیم است که ایمن و قابل اعتماد است. آنها با تنوع بسیار زیادی در دسترس هستند و طبق نیاز و همچنین نوع سینی ها اهداف مختلفی را در اختیار صنایع قرار می دهند. آنها در تعداد زیادی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند و هدف اصلی سینی ها ارائه ساختاری انعطاف پذیر و قوی برای مشتریان معتبر در سراسر جهان است. آنها یک راه حل مناسب برای طیف های مختلف پروژه از جمله محیط های نمکی مرطوب ، بخش تجاری ، بخش صنعتی و غیره برای نصب داخلی و همچنین نصب خارجی هستند.

آنها ایمن ، محبوب و قابل اعتماد هستند. برای صرفه جویی در فضا می توانید سیستم را روی سر یا زیر زمین نصب کنید. این دستگاه برای یکی از اهداف ضروری طراحی شده است که مدیریت صحیح کابل ها و سیم ها است. آنها از آسیب دیدن کابل ها جلوگیری می کنند و به آنها اجازه می دهند تا به راحتی از بین بروند. آنها از ریختن سیم ها در سینی ها جلوگیری می کنند و برای نگه داشتن کابل های بیشتر و بیشتر طراحی شده اند. آنها بر روی دیوارها ثابت هستند اما از سقف معلق هستند.

تمیز کردن و نگهداری سینی های کابل برای راندمان بهتر:

اجتناب از اشیاء شارپ برای مالش سطح: در حالی که دستگاه های سخت و نصب را تمیز می کنید ، هیچ وقت تمیز کردن نرم را به خاطر نمی آوریم بلکه می خواهیم در عوض با برخی از اسکرابرهای فلزی به تمیز کردن ساینده برویم. با این حال ، مالش سطح به شدت با اشیاء تیز می تواند به سطح نصب آسیب برساند و به ساختار سینی ها آسیب برساند. انتخاب برخی از پارچه های نرم یا لنت های تمیز کننده پلاستیکی برای چنین مواردی توصیه می شود.

با مواد شیمیایی سخت نگیرید:

با استفاده از برخی مواد شیمیایی خشن مانند کلر که به کلریدها نیز معروف است و در آب سخت برای خالص سازی آن یافت می شود. باید از این کار جلوگیری کرد زیرا به لایه محافظ سینی ها آسیب می رساند که منجر به آسیب بیشتر می شود و خطر خوردگی را افزایش می دهد. همچنین ، آب سخت حاوی مواد معدنی بالایی است که به سینی ها نیز آسیب می رساند. در صورت استفاده از هر تمیز کننده حاوی کلرید ، بلافاصله سطح سینی ها را بشویید تا اثرات آن کاهش یابد.


استفاده از ابزارهای صحیح:

استفاده از ابزارهای صحیح جهت کار و تمیز کردن سینی ها به همان اندازه استفاده از آنها در زمان نصب سیستم بسیار مهم است. این به حفظ لایه محافظ سینی ها کمک می کند و همچنین خوردگی مواد را از بین می برد.

تجدیدپذیر از زغال سنگ سبد خرید از نظر مصرف انرژی و تاثیر سینی کابل