ابزار کابل کشی و سینی کابل

دریافت سیم و کابل از انبار به محل کار و نصب در مشخصات پروژه نیاز به برنامه ریزی ، اجرا و انواع تجهیزات و ابزار دارد.

تاریخ انتشار: 22خرداد1399

ابزار کابل کشی و سینی کابل

دریافت سیم و کابل از انبار به محل کار و نصب در مشخصات پروژه نیاز به برنامه ریزی ، اجرا و انواع تجهیزات و ابزار دارد.

سیم با چند روش قابل حمل است و با تجهیزات تخصصی از جمله چرخ دستی های چرخشی ، قفسه ها و غرفه ها در محل اداره می شود. برخی از ایستگاه های کار قابل حمل همچنین می توانند قرقره های سیم کوچک را ذخیره کنند.

تجهیزات مدیریت سیم در حین نصب شامل نوارها و میله های ماهیگیری ، دستگاه های غلتکی سیم و برقی و لوازم جانبی از جمله برشی ، غلطک و کنتور می باشد. نوار ماهی و میله ها در این گزارش پوشانده نشده است و در ستون ابزارهای خنک کننده ماه آینده نیز نمایش داده می شود.

ابزارهای جاری

جان هنری ، مدیر کل ابزارهای فعلی ، Wellford ، S.C گفت: با ورود سیم به محل کار ، اولین تصمیم گیری در مورد چگونگی رسیدن سیم به محل کشش است.

وی گفت: "تعداد بسیاری از چرخ دستی های سیم وجود دارد که ممکن است برای حمل و توزیع قرقره های کوچک سیم استفاده شوند." "به طور معمول ، قرقره های کابل بزرگتر روی پایه های حلقه کابل قرار می گیرند و می توانند روی غلطک های حلقه ای نیز قرار گیرند. ممکن است از فیدر کابل برای کمک به ترخیص کابل از چند حلقه استفاده شود. این به یک نفر امکان می دهد کابل را از بیش از یک حلقه به طور همزمان تغذیه کند ، و نیاز به نیروی کار اضافی را برای کنترل هر حلقه کاهش می دهد. "

هنری معتقد است یکی از مهمترین تحولات در کولرهای کابل طی یک دهه گذشته ، تنوع موجود برای کاربردهای مختلف است.

وی گفت: "فقط چند سال پیش تنها کشنده ارائه شده 4000 پوند بود. مدل. انتخاب گسترده و دامنه ظرفیتهای موجود امروز به پیمانکار اجازه می دهد تا کشنده کابل را با یک برنامه خاص مطابقت دهد. همچنین تولیدکنندگان تلاش کرده اند تا پروانه های مخصوص موبایل و موبایل خود را ارائه دهند. کالسکه های متحرک قایق ها با کاهش ایمنی در فشار اجزاء سنگین طراحی می شوند. پس انداز نیروی کار به دلیل کاهش زمان تنظیم قابل توجه است. "

گرینلی G1 است versi-Tugger greenlee.com

برش و غلطک برای هدایت کابل به عنوان نصب استفاده می شود ، و انواع بسیاری برای متناسب کردن بیشتر برنامه ها در دسترس است. برای اطمینان از کشش صاف و ایمن کابل ، غلطک ها و برشی های صحیح باید انتخاب شوند.

هنری گفت: "ایمنی مهمترین عامل هنگام انتخاب طناب کشی است." وی افزود: "ما دو نوع طناب کشیدن را ارائه می دهیم: طناب دو لایه کامپوزیت و سبک ، طناب کششی با اصطکاک کم. طناب کامپوزیتی دو برشی قدرت برتر با کشش کم می دهد. طناب با اصطکاک کم در مقایسه با طناب استاندارد کشش اصطکاک را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و پوند برای پوند از فولاد قوی تر است. سایر لوازم جانبی سیم را به طناب کشیدن وصل می کند. "

وی گفت ، ابزارهای فعلی خط کاملی از کشش ، کشیدن چنگال و چرخان را ارائه می دهد.

خط تولید ابزارهای فعلی شامل چهار پروانه کابل است ، از 3000 تا 10000 پوند. نیروی کشش؛ طناب کشیدن؛ کشیدن برش و غلطک؛ یک غلتک سینی کابل جدید. و سایر لوازم جانبی

گرینلی

آدل هندریکس ، توسعه محصول و استراتژی بازاریابی در گرینلی / امرسون در راکفورد ، گفت: چرخ دستی های سیم Multispool یک روش ساده برای نگه داشتن سیم و تثبیت و ساماندهی برای کارهایی کوچکتر است و می توان جک های قابل حمل جک را به هر کجا که چرخ های بزرگ کابل در آن جابجا شوند ، انتقال داد. . قرقره کابل ها در اندازه های مختلف قادرند لوازم کابل را به راحتی در محل کار منتقل کنند.

وی گفت: "کشش های کوچکتر مانند شاخه های مدار ، کابل داده و روشنایی اغلب با دست کشیده می شوند زیرا ممکن است راهی برای استفاده از کابل کابل وجود نداشته باشد یا یک کشنده ممکن است برای فضای کار خیلی بزرگ باشد." "حدود 80٪ برداشت کابل ها کوچک هستند و اغلب با دست انجام می شوند."

هندریکس گفت کشیدن کابل با تجهیزات برق یکی از کارهای خطرناکی است که یک برق باید انجام دهد و استفاده از کشو آزمایش شده براساس استانداردهای UL به حداقل رساندن خطرات کشش معمولی کمک می کند.

هندریکس گفت: "با کشیدن ماشین حساب ها و کنتورها فشار تقریبی نیروی لازم برای نصب کابل برقی در داخل مجرا را تعیین می کنید." "نیروی مورد نیاز برای هر پا زمانی پیدا می شود که کاربران اطلاعات مربوط به کشش را به برنامه PullCalc ما وارد کنند ، مانند اندازه مجرا ، نوع کابل ، طول اجرا و تعداد خم ها. این برنامه به طور رایگان در فروشگاه App Apple و Google Play در دسترس است. "

یک تنش سنج کاربر را قادر می سازد سرعت ، فاصله و نیرو را در زمان واقعی در زمان واقعی کنترل کند. در صورت فراتر رفتن از آستانه های مشخص شده ، می توان به عملگر هشدار داد. این هشدارها می توانند به جلوگیری از لزوم دوباره کاری کمک کنند.

هندریکس گفت ، نوار ماهی ابزاری است که بیشتر برای اجرای کابل های خط یا کوچک از طریق مجرای بکار می رود ، اما می توان از آن برای نصب کابل در زیر کف یا سایر فضاهای باریک نیز استفاده کرد. نوار ماهی در انواع مختلفی از فولاد تا فایبرگلاس و نایلون موجود است.

تجهیزات ماهیگیری نیرو با اتصال پیستون به خط ماهی سبک و وارد کردن پیستون در مجرا کار می کند. سپس نازل سیستم ماهیگیری نیرو به دهانه مجرا وصل می شود و پیستون و خط را از طریق مجرای منفجر می کند. همچنین می توان از آن در انتهای مخالف برای مکیدن خط از طریق مجرا استفاده کرد.

در حالی که ماهیگیری با نیرو سریعترین راه برای ماهیگیری است ، تنها در صورت کارآمد بودن مسیر مجرای هوایی کار می کند. این یک روش محبوب برای استفاده با مجرای سفت و روان و زیر زمین است. "

خط تولید گرینلی شامل غرفه های تجهیزات انتقال سیم است. ضسبنسرس سیم؛ نوارها ، قطبها و لوازم جانبی برای ماهیگیری. کشنده کابل برق دستی؛ پروانه های کابل برقی با نیروی کشش از 1000 تا 10،000 پوند. تنش متر؛ ابزار ماهی با هوا؛ و یک برنامه ماشین حساب کشیدن رایگان.

صنایع ایده آل

جیسون شوپر ، مدیر محصولات شرکت Ideal Industries ، Sycamore ، Ill گفت: بیشتر نوار ماهی غیر رسانا و همه کاره است و این امر باعث می شود که حرکت از طریق خم های محکم تنگ تر شود.

شاپر گفت: "نوارهای فلزی ماهی با کیفیت بالا ، مقاوم در برابر زنگ زدگی هستند و احتمالاً تحت فشار لرزش نخواهند داشت." "موارد نوار ماهی ساخته شده از پلی پروپیلن با دوام و مقاوم در برابر ضربه در برابر سوءاستفاده رایج در بسیاری از سایتهای شغلی است که محصول ماندگار تری دارند."

ایده آل طیف گسترده ای از نوارهای ماهی را در طول های مختلف ارائه می دهد

iToolco

دیوید جردن ، رئیس جمهور ، iToolco ، کلینتون ، تن گفت: با توجه به اینکه تقریباً 75 درصد از کار برای کار با مواد صرف می شود ، پیمانکاران بیشتر از هر زمان دیگری روی راندمان مواد در حال حرکت و سیم و کابل متمرکز هستند.

جردن گفت: "استفاده از تجهیزات مناسب ، مانند چرخ دستی های لوله ای ، جکهای ایستاده ، مناقصات طناب یا چرخ دستی های مواد برای مدیریت بودجه های ساخت و ساز برای مشاغل سریع و پیچیده بسیار مهم است." جردن گفت: "تحمل کمی برای اتلاف وقت سیم ، کابل یا لوله هدر رفته است ، و هیچ وقت برای مقابله با وسایلی که قادر به استفاده و سوءاستفاده روزانه نیستند ، وجود ندارد." "سال گذشته ، iToolco سه سبد سنگین جدید برای کمک به پیمانکاران کاهش هزینه های کار و نگه داشتن مواد در دسترس تهیه کرد. هر یک از طراحی منحصر به فرد برای انواع مختلف برنامه ها برای به حداکثر رساندن ظرفیت ذخیره سازی و تطبیق پذیری برخوردار است. "

اردن گفت تقاضای زیادی برای تجهیزات سیم کشی بی سیم وجود دارد.

وی گفت: "با پیشرفت های مدرن در فن آوری باتری ، دشواری های کار در مناطق دور افتاده که قدرت در دسترس نیست ، برطرف می شود. برج های سلولی ، مزارع خورشیدی ، سایت های کشاورزی و سایر مناطق جدا شده در حال حاضر با استفاده از غلتک های بی سیم مانند 3000 پوند قابل دسترسی هستند. الگویی که سال گذشته معرفی کردیم. " باتری قابل شارژ با ماندگاری بالا ، ماندگاری بالایی دارد و حداکثر توان را به همراه دارد و از باتری کافی برای کشش های متعدد برخوردار است.

پیمانکاران همچنین انتظار دارند که سازگاری بیشتری از پروانه های سیم داشته باشند. بیشتر و بیشتر اوقات ، از ما خواسته می شود پروانه هایی را برای یک نقش خاص در صنعت طراحی کنیم. "

جردن گفت iToolco یک کشنده بطور ویژه برای صنعت آب و برق طراحی کرده است.

وی گفت: "این ابزار دستی به یک کامیون کار متصل شده است ، دارای آداپتور گیرنده مفصلی است که می تواند 180 درجه به صورت عمودی یا افقی قرار گیرد و بارهای سنگین کشش را به داخل اینچ از مجرا انتقال می دهد."

ابزارهای کلاین
دن پیرسون، مدیر محصول در کلاین ابزار، لینکلن، ایلینویز، گفت: نوار ماهی ها و میله های ماهی هستند برخی از مهم ترین ابزارهای رایج در تجارت الکتریکی، استفاده می شود برای اجرا سیم و کابل از طریق مناطق خارج از دسترس است.

وی گفت: "نوارهای ماهی به طور معمول در یک محفظه پلاستیکی گرد شکل می گیرند و بیشتر آنها از جنس استیل ، فایبر گلاس روکش شده یا پلاستیک زخم است." وی گفت: "متداولترین استفاده برای میله های ماهی کشیدن سیم یا کابل از طریق سقف ، اتاق زیر شیروانی یا حفره های دیواری است. آنها تقریباً به طور انحصاری از فایبرگلاس ساخته شده اند و در بخش های کوتاه و مستقیم مستقیمی تشکیل شده اند که بر خلاف قرقره های مداوم می توانند به هم وصل شوند. "

خط تولید ابزارهای کلاین 'شامل نوار ماهی فولاد در طول 25-240 فوت، پشم شیشه نوار از 50 تا 200 فوت، و میله های ماهی و میله.

ابزار Southwire
تیم بردین ، مدیر تولید تجهیزات تجهیزات ، کارولتون ، گا می گوید: درام کابل SIMpull Barrel دارای چهار تا هفت سیم به طور همزمان و بدون اندازه مکعب در یک کانتینر است. به راحتی در سایتهای کاری جابجا می شوید. این جایگزین چرخ های سیم و قرقره های مختلف می شود. یک فلنج طراحی بدون شافت در دسترس است که به یک نفر امکان می دهد یک حلقه چوبی را تا 34 اینچ و 2000 پوند چرخاند.

وی ادامه داد: "با نوآوری در 12 سال گذشته ، کشیدن لوازم جانبی به اندازه داشتن کشنده مناسب اهمیت زیادی پیدا کرده اند. یک ماشین حساب کابل کشش خوب یکی از اولین لوازم جانبی است. این نه تنها به شما در محاسبه بارهای مداوم و کشش های جانبی کمک می کند بلکه به شما توصیه می کند از کولر ظرفیتی برای کشش استفاده کنید. "

براردین معتقد است یکی از بهترین لوازم جانبی ، که اغلب نادیده گرفته می شود ، فیدر کابل است که می تواند با کشیدن سیم از قرقره یا قرقره از طریق مجرای یا سینی های کابل ، به مدیریت هادی ها کمک می کند.

کابل برق و سینی کابل