روند صنعت سیم و کابل ، داده ها و تجزیه و تحلیل

تجزیه و تحلیل صنعت سیم و کابل شرکت سیم و کابل تولید کابلهای فیبر نوری عایق - که کابلهای شبکه ای هستند که شامل رشته های الیاف شیشه ای در داخل کیس عایق بندی شده است.

تاریخ انتشار: 1تير1399

روند صنعت سیم و کابل ، داده ها و تجزیه و تحلیل

تجزیه و تحلیل صنعت سیم و کابل شرکت سیم و کابل تولید کابلهای فیبر نوری عایق - که کابلهای شبکه ای هستند که شامل رشته های الیاف شیشه ای در داخل کیس عایق بندی شده است - و کابل های کواکسیال و سایر سیمهای غیر آهنی عایق بندی شده ، که سیمهای مسی و آلومینیومی هستند که توسط صنایع مانند انرژی استفاده می شوند ، خودرو ، مخابرات و دیگران.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این صنعت گسترده و پیچیده جهانی ، با داده ها و تجزیه و تحلیل از گزارش اخیر شرکت تحقیقاتی کسب و کار ، بخوانید.

فرصت ها و روندهای بازار سیم و کابل

پیشرفت های فن آوری های هوشمند مانند فناوری شارژ سریع باعث افزایش تقاضا برای کابل های شارژ سریع می شود. کابل های شارژ سریع کابل های مسی فعال برای انتقال داده ها هستند که از یک یا تعداد زیادی تراشه سیلیکون (نیمه هادی) برای تقویت عملکرد کابل ها استفاده می کنند. در کنار تکنولوژی جدید تلفن های هوشمند ، این کابل ها اجازه می دهند که زمان شارژ تلفن های هوشمند به حدود 30 دقیقه کاهش یابد ، تغییری که یکی از بزرگترین نقاط فروش شرکت های تولیدکننده تلفن های هوشمند است می تواند برای جذب مشتریان جدید ، اهرم کند. به عنوان مثال ، گوشی های هوشمند OnePlus که به تازگی راه اندازی شده اند از فناوری Dash Charge استفاده می کنند که در ترکیب با کابل های شارژ سریع ، با ویژگی شارژ سریع خود ، مشتری را جذب می کنند.

شرکت های تولید کننده کابل همچنین ظرفیت های تولید کابل های مقاوم در برابر آتش را افزایش می دهند تا با افزایش تقاضای روز افزون این محصولات از صنعت ساخت و ساز همگام شوند. کابلهای مقاوم در برابر آتش برای محدود کردن انتشار شعله ها طراحی شده اند. آنها یک برگه برای محدود کردن دود و گازهای سمی که در اثر حوادث آتش سوزی آزاد شده اند دارند. این کابل ها برای سیم کشی در ساختمان های بزرگ مسکونی ، تجاری و واحدهای تولیدی طراحی شده اند. شرکت های عمده ای که کابل های مقاوم در برابر آتش را ارائه می دهند شامل گروه Prysmian ، Nexans ، TPC Wire & Cable Corp. ، Cavicel ، کابل Cleveland و دیگران هستند.

تقسیم بندی بازار و پیش بینی های سیم و کابل

بازار جهانی سیم و کابل را می توان به عنوان کابلهای فیبر نوری ، کابلهای کواکسیال و سایر کابلها تقسیم کرد. کابلهای دیگر شامل کابلهای عایق به غیر از کابلهای عایق کواکسیال و فیبر نوری ، کابلهای حمل و نقل و هواپیما و کابلهای خودرو می باشد. این کابل ها هم برای انتقال داده و هم برای انتقال انرژی استفاده می شوند. این بخش شامل سیمهایی است که علاوه بر زیرساخت ها ، برای سیم کشی مدار الکتریکی و تخته در اتومبیل ، ماشین آلات و ساخت و ساز استفاده می شود.

سایر کابل ها بزرگترین بخش در بازار جهانی سیم و کابل در سال 2018 بود که بیش از 72 درصد بازار را به خود اختصاص داده است. این امر به استفاده گسترده در کابل هایی مانند کابل های عایق بندی شده ، کابل های کشتی و هواپیما و کابل های اتومبیل در بازارهای استفاده نهایی مانند خودرو ، ساخت هواپیما و ساخت و ساز مربوط می شود. پیش بینی می شود این بخش از 99.23 میلیارد دلار در سال 2018 ، به 114.33 میلیارد دلار در سال 2022 با نرخ رشد سالانه بیش از 3.5٪ رشد کند.

کابل های فیبر نوری ، دومین بخش بزرگ در سال 2018 ، با سرعت رشد سالانه 20.3٪ سریعترین رشد را به سال 2022 می دهند. این امر به رشد صنایع نهایی کاربر نظیر مخابرات و ابتکارات دولتی با هدف بهبود زیرساختهای ارتباطی و در نتیجه افزایش تقاضا برای کابلهای فیبر نوری مربوط می شود.


این گزارش جامع مورد بحث قرار می گیرد:

مشخصات بازار
زنجیره تامین
اطلاعات مشتری
روند و استراتژی های بازار
اندازه و رشد بازار
تحلیل منطقه ای
چشم انداز رقابتی
ادغام و دستیابی کلیدی

بازار جهانی سیستم های سینی کابل 2020