آیا سیستم الکتریکی خود را طراحی با سینی کابل می کنید؟

شما باید در طول پروژه های جدید ساخت و نوسازی ، انتخاب های دقیقی را انجام دهید.

تاریخ انتشار: 7تير1399

آیا سیستم الکتریکی خود را با سینی کابل طراحی می کنید؟

شما باید در طول پروژه های جدید ساخت و نوسازی ، انتخاب های دقیقی را انجام دهید. این کار با انتخاب آجرهای دیوارهای بیرونی شروع می شود و به دنبال آن کاشی های کف یا نوع دیگری از پوشش کف قرار می گیرند. در مرحله بعد ، شما باید یک آشپزخانه ، حمام ، رادیاتور و غیره را انتخاب کنید ، برای هر یک از این گزینه ها ، شما چند ساعت یا حتی نیمی از روز را در یک سالن نمایش می گذرانید و آن را تسویه می کند.

انتخاب در مورد نحوه عملکرد سیستم الکتریکی شما و عملکردهایی که باید داشته باشد بسیار دشوار است. در بیشتر موارد ، گزینه انتخاب را بر عهده نصاب نصب می گذارد. براساس تجربه خود ، تعداد سوکت های برق ، وسایل روشنایی و سوئیچ ها را تعیین می کنند و محل قرارگیری هر کدام را باید تعیین کنند. اما آیا انتخاب آنها انتظارات شما را برآورده خواهد کرد؟ این شرط مطمئنی است که حتی اگر مقاصد نصب خوب باشد ، جواب بیشتر خواهد بود. بهتر است از قبل طرح خود را بسازید و سپس با نصب آن صحبت کنید. آنها می توانند توصیه های مناسبی را برای ایجاد برخی تغییرات یا پیشنهاد برخی از برنامه های افزودنی به شما ارائه دهند. در پایان ، شما یک طرح از یک سیستم جداگانه دریافت خواهید کرد که نیازهای شما را به مراتب بهتر ارائه می دهد.

بگذارید پاک باشیم

ما فرض می کنیم که یک نصاب حرفه ای سیستم برقی شما را ساخته و نصب خواهد کرد. آنها تخصص لازم را دارند و می توانند از نصب ایمن اطمینان حاصل کنند. فلسفه DDIY (خودتان این کار را نکنید) در اینجا دوباره اعمال می شود. طراحی شما شامل مجراهای الکتریکی و ایمنی نیست. این فقط مربوط به تعداد ، مکان و کارکردهای مورد نیاز شما است.

اقدامات داوطلبانه در صنعت مس و کابل


چه طور باید شروع کرد

عاقلانه است که لیستی از اتاق های مختلف خانه خود را از قبل تهیه کنید. دستگاه های ثابت یا موبایل را که می خواهید در هر اتاق استفاده کنید ذکر کنید. اتصالات (پریز برق ، سوکت داده ، اتصالات کواکس ، سوکت تلفن و غیره) را برای همه این دستگاه ها در طرح کف (در مداد) قرار دهید. پیشنهاد می کنیم از نمادهای نشان داده شده در این مقاله استفاده کنید.