بینش در مورد کابل های کنترل مکانیکی بازار جهانی تا سال 2027

کابل های کنترل مکانیکی عملکرد و فشار را برای فعال کردن اجزای مکانیکی فراهم می کنند.

تاریخ انتشار: 10تير1399

بینش در مورد کابل های کنترل مکانیکی بازار جهانی تا سال 2027

کابل های کنترل مکانیکی عملکرد و فشار را برای فعال کردن اجزای مکانیکی فراهم می کنند. آنها از کابل های مکانیکی با چنگال های متصل ، گل میخ ، چشم ، دستگیره یا سایر اتصالات تشکیل شده اند. انواع مختلفی از کابل های کنترل مکانیکی به کار رفته اغلب به کابل های کنترل فشار یا کشش یا کابل های کنترل مکانیکی کشش اشاره می شود. این کابلهای منعطف هستند که برای انتقال نیروی مکانیکی با حرکت کابل داخلی استفاده می شوند. افزایش تقاضا برای هواپیماهای تجاری از تولید کابل های کنترل مکانیکی حمایت می کند.

بر اساس مواد ، انتظار می رود که بخش مواد سیم طی یک دوره پیش بینی با سرعت قابل توجهی رشد کند. سیمها می توانند یک هادی منفرد یا چندین عایق غیر عایق ساخته شده از مس یا آلومینیوم باشند. در هواپیما از سیم ها استفاده می شود که دارای انعطاف پذیری رشته ای هستند و از چندین ماده و لایه های عایق برای محافظت حرارتی ، مقاومت در برابر سایش ، مقاومت در برابر رطوبت و مقاومت در برابر مایعات تشکیل شده است. انواع مختلفی از کابل های مکانیکی مواد سیمی در کنترل پرواز ، کنترل موتور ، کنترل کمکی و کاربردهای دنده فرود استفاده می شود.

بر اساس جغرافیا ، پیش بینی می شود که آمریکای شمالی رشد قابل توجهی در دوره پیش بینی داشته باشد ، به دلیل هزینه بالای نظامی در آمریکا و افزایش خرید وسایل نقلیه زرهی بسیار پیشرفته. بخش دریایی ایالات متحده فرصت های تجاری جذاب برای شرکت های کشتی سازی خارجی فراهم می کند. بنابراین ، رشد صنعت کشتی سازی ایالات متحده یکی از مهمترین عواملی است که منجر به افزایش بازار قطعات مکانیکی مرتبط با کشتی سازی می شود.

طبقه بندی و کاربردهای سیم و کابل