سیستم های سینی کابل

سینی های کابل ما برای مصالحی مانند فولاد ضد زنگ ، گالوانیزه ، آلومینیوم و کامپوزیت هایفایبرگلاس (FRP) کاملاً مناسب تولید شده اند تا بتوانند در هر نوع پروژه هم در خارج از کشور و هم در خارج از ساحل کار کنند.

تاریخ انتشار: 11تير1399

سیستم های سینی کابل

ما طیف گسترده ای از سیستم های سینی کابل را برای پشتیبانی از لوله ، کابل های برقی و ابزار دقیق ارائه می دهیم. سینی های کابل ما برای مصالحی مانند فولاد ضد زنگ ، گالوانیزه ، آلومینیوم و کامپوزیت هایفایبرگلاس (FRP) کاملاً مناسب تولید شده اند تا بتوانند در هر نوع پروژه هم در خارج از کشور و هم در خارج از ساحل کار کنند. ما همچنین طیف گسترده ای از سیستم های نردبان کابل را ارائه می دهیم.

سینی های کابل در ارتفاعات و عرضهای مختلف تولید می شوند تا انتخاب بیشتری برای بارگیری در دسترس بودن فضا داشته باشند. سینی های کابل از الگوهای شیاری برخوردار هستند که امکان موقعیت یابی بهینه و کارآمد تجهیزات و دسترسی آسان به اتصالات کابل و فیکس های دیگر مانند گیره های لوله را دارند.

محصولات سینی کابل با انتخاب گسترده ای از براکت ها و راه حل های مناسب که امکان نصب مناسب و فشرده را در کلیه تنظیمات و سناریوهای ممکن فراهم می کند ، تکمیل شده است. طیف گسترده ای از لوازم جانبی و لوازم جانبی استاندارد و تخصصی نیز برای راه حل های هوشمند سازی لوازم جانبی از استاندارد تا متنوع ترین نوع تجهیزات موجود است.

درباره مرکز کنترل موتور باید چه چیزی را بدانید؟