سه دلیل برای سازماندهی و برچسب گذاری سینی کابل و کابل اطلاعات شما

هنگامی که نوبت به تمیز کردن فنر به مرکز داده ، مشاغل ، میز اداری یا خانه شما می رسد.

تاریخ انتشار: 16تير1399

سه دلیل برای سازماندهی و برچسب گذاری کابل اطلاعات شما

هنگامی که نوبت به تمیز کردن فنر به مرکز داده ، مشاغل ، میز اداری یا خانه شما می رسد ، می توانیم تضمین کنیم که یکی از جنبه هایی که از دست می دهید یا عمداً از آن جلوگیری می کنید ، کابل های داده شما هستند.

دقیقاً مانند آن چراغهای کریسمس که شما هر سال بعد از تعطیلات تعطیل هستید ، فقط برای گذراندن ساعتهایی که سعی می کنید کریسمس زیر آنها را خنثی کنید ، کابل های داده می توانند درهم و برهم بزنند و در هر زمان دیگری سازماندهی نشوند.

اگرچه ممکن است ساماندهی کابل های داده مانند یک کار بی معنی به نظر برسد ، ما قول می دهیم مزایای استفاده از کابل های شما برچسب خورده و مرتب باشد - خصوصاً به این دلیل که داده ها در مرکز بسیاری از مشاغل مدرن قرار دارند و برای کارهای روزانه شما یکپارچه هستند.

1. محیط خود را پاک تر و ایمن تر نگه دارید

در یکی از وبلاگ های قبلی ما در مورد 20 نکته ما در مورد کابل کشی عملی برای دفتر شما ، ما در مورد روش های مختلفی که کابل های داده تمیز ، منظم و برنامه ریزی شده به خوبی برنامه ریزی شده اند می توانند از عملکرد شما کوتاه مدت و بلند مدت بهره مند شوند.

ساماندهی کابل های شما در یک بسته نرم افزاری منطقی و از بین بردن کابل های بلااستفاده می تواند میزان ایجاد گرد و غبار را کاهش دهد ، که این امر نه تنها به کاهش میزان گرد و غبار در تنفس شما کمک می کند - بلکه با کاهش آسیب می تواند به حفظ حداکثر کارایی کابل کمک کند. .

سازماندهی همچنین می تواند پتانسیل کابل های داده را از طریق خرد شدن ، کشیده شدن یا آسیب دیده شدن در اثر خرد شدن ، جا ماندن از آویزان شدن یا عدم مراقبت از آنها کاهش دهد.

این کابل های داده ای هستند که اغلب خطرات ایمنی بزرگی را در محل کار یا خانه شما ایجاد می کنند ، زیرا می توانند به راحتی در منطقه ای که دارای عابر پیاده است به خطر افتاد.

2. ذخیره کنید

به عبارت ساده تر: کابل های داده سوء مدیریت = هدر رفتن پول.

هنگامی که کابل های داده خود را به شکلی منطقی سامان می دهید ، نه تنها شناسایی آنها آسان تر می شوید بلکه از ساختار آنها محافظت می کنید و از آسیب دیدن جلوگیری می کنید.

با جلوگیری از این آسیب ، می توانید کابل های داده خود را در بالاترین راندمان خود انجام دهید و میزان کابل های مورد نیاز برای جایگزینی را با گذشت زمان کاهش دهید.

بعلاوه ، در صورت نیاز به تعویض هرگونه کابل داده ، پیدا کردن کابل غیرقابل جابجایی و تعویض آن در صورت برچسب زدن بسیار ساده تر است.

3. زمان از دست رفته و ناامیدی را کاهش دهید

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم - هیچ کس آن دسته از به ظاهر بی پایان چراغهای کریسمس را که لازم به حل کردن آن نیستید ، دوست ندارد ، بنابراین مطمئن شوید که کابل های داده شما سرنوشت یکسانی ندارند!

برای کسانی که مسئولیت یک مرکز داده را دارند ، اطمینان از درست و منظم بودن کابل های شما و برچسب گذاری صحیح ، برای حفظ و گسترش مرکز داده های شما ضروری است.

در صورت نیاز به عیب یابی یا نگهداری ساده ، می توانید اختلالات شبکه را به طور کلی به حداقل برسانید و هرگونه مشکل را بهتر مدیریت کنید.

کابل کشی دفتر هوشمند چگونه می تواند راندمان و عملکرد را بالا ببرد

چگونه کابل ها و داده ها می توانند به تجارت شما کمک کنند!

بعضی اوقات ، پیدا کردن نقطه شروع برای سازماندهی می تواند مشکلترین قسمت کل عملیات باشد.

کابل ها و داده ها واقع در قلب Illawara ، متخصص در ممیزی کابل کشی ، مشاوره و طراحی هستند - ما از طرح ریزی کابل های داده شما حدس می زنیم و بهانه می گیریم!

امروز با کابلها و داده ها تماس بگیرید تا بدانید چگونه می توانیم کابل های داده شما را مرتب کنیم و آرامش بسیار لازم را برای شما فراهم کنیم.