سینی کابل وکابل کشی اداری هوشمند باعث افزایش راندمان تجارت می شود

کابل کشی و نصب آن ممکن است جذاب ترین مناطق زیرساخت فناوری اطلاعات شما نباشد ، اما آنها مطمئناً برخی از مهم ترین هستند.

تاریخ انتشار: 18تير1399

اینکه کابل کشی اداری هوشمند باعث افزایش راندمان تجارت می شود

کابل کشی و نصب آن ممکن است جذاب ترین مناطق زیرساخت فناوری اطلاعات شما نباشد ، اما آنها مطمئناً برخی از مهم ترین هستند. برنامه ریزی و استقرار مناسب برای اطمینان از قابلیت اطمینان فناوری و به نوبه خود حداکثر بهره وری کارکنان ضروری است. اگرچه آنها کمتر از سرورها و نقاط پایانی قابل مشاهده هستند ، کابل های شبکه و اتصال در قلب هر محل کار کارآمد قرار دارند.

شبکه های سیمی بر محیط کار مدرن تسلط دارند. اتصالات کابل معمولاً سریعتر ، مطمئن تر و ایمن تر از اتصالات بی سیم هستند. علاوه بر این ، پیشرفت های سریع در فن آوری های ابری و مجازی سازی بارهای داده را تا حد زیادی افزایش داده است به گونه ای که برنامه ریزی کابل ضعیف می تواند تأثیر آنی و چشمگیر بر عملکرد و به روز بودن داشته باشد.

پیروی از استانداردهای پیشرو در صنعت برای اطمینان از موفقیت

کابل کشی اداری در مکانهای کاری امروز بسیار مهم است که حتی استانداردهای مختلف صنعتی را نیز ایجاد کرده است که رایج ترین آنها IEC 11801 است که در سال 1995 توسط سازمان استاندارد بین المللی منتشر شد. از زمان انتشار اولیه ، این استاندارد تحت چندین مورد تغییر عمده قرار گرفته است ، آخرین یکی در حال برگزاری در نوامبر 2017

استاندارد قوانین و توصیه های مربوط به طیف گسترده ای از برنامه ها ، از جمله ارتباط داده ها ، سیستم های کنترل ساختمان ، اتوماسیون کارخانه و تلفن را مشخص می کند. برای این منظور ، آن را به عنوان یک پایه برای ساخت زیرساخت کابل کشی که خرابی را به حداقل ممکن نگه می دارد و بهره وری کارکنان را به حداکثر می رساند ، خدمت می کند.

رهنمودهای صنعت مانند IEC 11801 اطمینان حاصل می کنند که کابل کشی اداری از برنامه ریزی ساختاری پیروی می کند ، که در آن زیرساخت ها به عناصر استاندارد مانند موارد ذکر شده در بالا تقسیم می شوند. این مهم است زیرا سیستمهای مختلف در مورد مواردی مانند امنیت ، مصرف پهنای باند و به روز بودن نیازهای متفاوتی دارند.


به حداکثر رساندن زمان به کار در یک محیط اداری متصل

زیرساخت کابل کشی یکی از مواردی است که هیچ کس هنگام کار به عنوان مورد نظر به آن توجه نمی کند. اگر به خوبی کار نکند ، مردم بلافاصله در مورد آن مطلع خواهند شد. هرگونه نقص ، مسیریابی ضعیف یا کابلهای نامناسب می تواند تأثیر آنی بر بهره وری داشته باشد تا جایی که هیچ مقدار سخت افزار نهایی لبه نهایی نمی تواند بر آن غلبه کند. در پایان ، این امر بازده سرمایه گذاری روی تجهیزات شما را تا حد زیادی کاهش می دهد.

به عنوان مثال ، اگر دستگاه های شبکه شما از گیگابیت اترنت پشتیبانی می کنند ، اما کابل های داده شما از 55 متر طولانی تر است ، ممکن است شروع به تجربه عملکرد ضعیف شبکه کنید. در چنین شرایطی ، مردم اغلب به جای زیرساخت ها سرزنش سخت افزار می شوند. اما در پایان ، به روزرسانی روترها و کارتهای شبکه در صورت مناسب نبودن کابل کشی هیچ تغییری نخواهد کرد.

با وجود شبکه های بزرگتر و پیچیده تر شرکت ها ، عوارض جانبی کابل کشی ضعیف می تواند مسائل را از نظر ظاهری بدتر کند. تعمیرات اساسی نیز بسیار پر هزینه می شوند ، بنابراین همیشه بهتر است که در وهله اول همه چیز درست شود. از این گذشته ، کابل کشی اداری می تواند بیش از 10٪ هزینه زیرساخت شبکه باشد ، بنابراین مسیریابی مناسب فقط عملکرد را بهبود نمی بخشد. همچنین سرمایه گذاری مورد نیاز را کاهش می دهد. دریافت درست آن در آغاز ، ROI بلند مدت شما را به حداکثر می رساند و در حمایت از رشد آینده سازمان شما نقش اصلی را ایفا می کند.

نکته مهم دیگر افزایش مداوم تعداد دستگاه های متصل در محیط کار مدرن است. به عنوان مثال مشاغل بیشتر دستگاههای IoT را پیاده سازی می کنند ، برای اجرای یک برنامه کابل کشی ساخت یافته که انعطاف پذیر و مقیاس پذیر باشد به اندازه کافی برای تأمین نیازهای آینده می پردازد. حتی اگر هنوز یک اتصال اینترنتی گیگابیتی در محل خود ندارید ، می پردازد که هر زمان که فناوری در منطقه شما در دسترس باشد ، برنامه ریزی کنید.

کابل برق چیست؟

Fidelis Inc. همه چیز را برای طراحی ، برنامه ریزی و استقرار زیرساخت کابل کشی پشتیبانی می کند که از رشد بلند مدت پشتیبانی می کند و به شما در به حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری کمک می کند. امروز با ما تماس بگیرید تا شروع کنیم.