درباره سینی کابل سوراخ شده بیشتر بدانید !

سینی های کابل سوراخ شده از جنس استنلس استیل از سیم های کابل مش سیم جوش داده شده و روش های سیم پشتیبانی بیشتری را ارائه می دهد.

تاریخ انتشار: 20تير1399

درباره سینی کابل سوراخ شده بیشتر بدانید !!

سینی کابل سوراخ دار نوعی سینی کابل با سوراخ روی ورق زیرین و ریل های جانبی جهت تخلیه کابلهای قدرت و سیگنال به منظور توزیع برق ، سیگنالینگ در کارخانه های صنعتی ، فروشگاههای بزرگ ، سالن های بدنسازی ، بیمارستان ها ، فرودگاه ها و سایر صنایع است. در مقایسه با سینی کابل کانال ، سینی کابل سوراخ دار سوراخ هایی در قسمت پایین دارد تا به تهویه کابل ها کمک کند.

سینی های کابل سوراخ شده از جنس استنلس استیل از سیم های کابل مش سیم جوش داده شده و روش های سیم پشتیبانی بیشتری را ارائه می دهد. شرکت Hutaib Electricals سینی های کابل سوراخ دار (سینی های کابل سوراخ دار نوع جوش داده شده ، سینی های کابل سوراخ دار پیچ و مهره) را ارائه می دهد. سینی های کابل فلزی جامد از جنس استیل ضد زنگ سوراخ شده یا صفحات استیل کربن گالوانیزه ساخته شده اند. سوراخ ها می توانند به صورت گرد ، مربع یا مثلث برای تهویه ، در اندازه های مختلف باز و ضخامت صفحه باشند. سینی های کابل سوراخ شده از جنس استنلس استیل مقاوم در برابر زنگ زدگی بوده و برای مصارف ارتباط در فضای باز مناسب است.

سینی کابل وکابل کشی اداری هوشمند باعث افزایش راندمان تجارت می شود

سینی های کابل سوراخ دار برای کشیدن صاف و آسان کابل از یک نقطه به نقطه دیگر ساخته می شوند. شرکت Hutaib Electricals با مراقبت از بارهای کابل و مشکلات عملی سایت ، سینی های کابل را طراحی کرده است. هر جا که ممکن باشد تمام اتصالات از ساخت و ساز تک قطعه ای از هنر ساخته شده است. الگوهای شکاف به گونه ای است که امکان برش و پیوستن آسان در هر نقطه و بدون حفاری در محل را امکان پذیر می کند. طراحی اجازه می دهد تا ظرفیت پرکردن کابل بیشتر و چرخش نرم در خم شود