اندازه استاندارد سینی کابل چقدر است؟

ینکه سینی کابل، بستری مناسب است که در طول مسیر انتقال کابل ها، آنها را گردآوری و از آنها محفاظت میکند...

تاریخ انتشار: 17مهر1400

اندازه استاندارد سینی کابل چقدر است؟

سینی کابل ها به طور معمول دارای لبه های به ارتفاع  40 یا 50 میلیمتر برای افزایش مقاومت و تحمل بار هستند. تعداد خم لبه ​ها میتواند به 2، 4 و یا 6 خم برسد که افزایش تعداد خم ها سبب تحمل بار بیشتر توسط این سیستم محافظ سیم و کابل میگردد. لذا سینی کابل ها دارای استانداردهای تاییده شده ای هستند که در دستورالعمل آنها ذکر شده و با توجه به آنها بروی زمین نصب میگردند. بدین ترتیب سینی کابل ها را می‌توان در مکان‌های مختلف نصب و با توجه به نیاز مشتری ها به صورت سفارشی و در اندازه های استاندارد طراحی و تولید کرد.

 

Cable tray را به طور معمول در پهنا و عرض های 100، 200، 300، 400، 500، 600، 700، 800 یا 900 میلی متر تولید میشوند. دقت کنید که متناسب با عرض سینی از ساپورت و نگهدارنده سینی کابل به جهت نگهداری آن باید استفاده شود. همچنین تعداد ساپورت، به مقدار حجم کابل قرار گرفته در سینی کابل بستگی دارد. سینی کابل بر اساس مقاومت مورد نیاز از ورق های با ضخامت کمتر از یک میلیمتر 1، 1.25، 1.5، 1.75، 2، 2.25 میلی متر و طول 2 و 3 متری ساخته می شود.

اینکه سینی کابل، بستری مناسب است که در طول مسیر انتقال کابل ها، آنها را گردآوری و از آنها محفاظت میکند. پس توصیه ما به شما این است که باید نیاز مشتری را درک کرده و بر اساس آن محصولی را تولید کنیم و در اختیارشان قرار دهیم که کیفیت و کارایی لازم را داشته باشند. یعنی سینی های کابلی را طراحی و تولید کرده که مطابق استانداردهای روز دنیا بوده و از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشند.

مطالعه مقاله استاندارد سینی کابل از سایت سینی کابل کبیر